Záverečné info k stretnutiu v Liptovskom Jáne

Dievčatá, Jesenné stretnutie, je už predo dvermi. Pridávam krátky súhrn k jeho priebehu:

  • Ubytovať sa môžete v piatok, od 14.00 hod. Predpokladám, že možno aj trošku skôr, ak budú izby upratané. Naobedovať sa môžete v šikovnej kolibe, nižšie pod penziónom. Varia tam skvele.
  • V penzióne začíname večerou, končíme obedom v nedeľu okolo 12.00 hod.
  • Toto stretnutie je až na sobotnú disco párty, úplne bez programu. Relaxujeme, kecáme, oddychujeme.... K dispozícii máme spoločenskú miestnosť.
  • Počasie nám zatiaľ hlásia také všelijaké, ale aj za slabšieho dažďa sa dá ísť pozrieť vonkajšia výstava Mini Slovensko, nie ďaleko od nášho penzióna. Môžete ísť pozrieť aj Stanišovskú jaskyňu, ak ste ju nestihli vidieť na jar. Tá je trochu vyššie, po malej prechádzke asfaltkou, ste tam za nejakých 15 minút. V neďalekom hoteli Sorea Máj, je k dispozícii termálny bazén. Jeden vstup by mal byť v cene pobytu. Sauna a vírivka je v Penzióne Horec čo ste si objednali relaxačný pobyt, tak aj nejaká procedúra bude.
  • Fotenie so Zuzkou bude prebiehať v sobotu. Na každú z vás bude mať Zuzka zo pol hodinky.  Tie čo ste sa nahlásili, prosím, u Pegy, si dohodnite termín, bude mať na starosti časový rozpis fotenia. Denného svetla je už pomenej, tak aby to malo spád. zatiaľ je nahlásených 7 dievčat na fotenie, ešte 3-4 by mala Zuzka zvládnuť. Ak máte záujem, ozvite sa tu v komentári, prípadne, ak bude ešte priestor, tak u Pegy priamo na stretku. Za priaznivého počasia sa bude fotiť vonku, ak nie tak vo vnútri, prispôsobte tomu váš outfit. Pohoda
  • Nezabudnite doniesť malý, ale milý darček do tomboly. Niečo, čomu by ste sa aj vy potešili. Verím, že tomboly sa aj tento rok ujme Adus, vopred ďakujem. Úsmev
  • Sobotňajšia discopárty s tradičným karnevalom, bude tentokrát v znamení zloduchov, takých aj onakých, skutočných, filmových aj z kreslených rozprávok ... Dievčatá, mám na vás prosbu, tentokrát bude hudba v našej réžii, prosím doneste CD - čka tanečnej hudby rôznych žánrov, nie som si istá či bude možnosť napojiť USB kľúč ale možno áno. Je to dôležité, aby sme skončili len pri speve. Úsmev
  • Ak máte svoje dielka, ktoré by ste chceli ponúknuť na predaj, môžete tak urobiť pred sobotňajšou párty. Prípadne vymeniť za koláčiky s cukrárkami Úsmev Malému občerstveniu na večernej párty sa všetci potešia. Úsmev
  • Počas pobytu akékoľvek nezrovnalosti, problémy konzultujte s recepciou penziónu. Mne sa z rodinných dôvodov podarí prísť až v sobotu k večeru. Ale sme už tak zohratá partia, verím, že to v pohode zvládneme. Však ideme oddychovať.
  • Snáď je to všetko, ak nie je niečo jasné pýtajte sa mňa, prípadne priamo na rezervačnom oddelení, kde ste sa na pobyt prihlasovali.

Teším sa na vás.

Kategória: 

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.