reklama

lietadlo

Aj keď čerpám z tejto stránky veľa námetov i rád a je mojou obľúbenou, neustále si pripadám ako amatér pri pohľade na tú krásu, ktorú sem všetci vkladáte. 

Dostala som ponuku spraviť pre dvoch súrodencov tortičku s dopravnými prostriedkami, kde by dominovalo lietadlo, tak som sa rozhodla sa s Vami podeliť o môj postup.

Zatiaľ len raz som použila burizónovú hmotu, ale nemám k nej vrelý vzťah, no tento recept ma upútal, tak som sa odhodlala ho vyskúšať, lebo ma tento víkend čaká 3D torta krtko, kde by som ju využila na krtkove ruky.

Sľúbený recept, ktorý som tu objavila a veľmi zaň ďakujem:

150g ryžových burinónov

42 g masla

štipka soli

285 penových cukríkov

1/2 ČL vanilkového extraktu

Jediné, čo som na recepte zmenila bolo to, že som si burizóny pred zmiešaním s cukríkmi zjemnila v mixéri. Nerovnosti trupu lietadla som zatiahla ganážou a pôvodné krídla som napokon vymenila za nové - tenšie s vystužením drôtiku v tvare U. Chvosty lietadla som tiež vystužila drôtikom.

Moja snaha o maličké kolečká okien stroskotala na nedostatku času a tak som okná zjednodušila pásikom. Hotovú tortičku som uverejnila v albume.

Snáď som dúfam pomohla niekomu, kto sa zatiaľ neodhodal na nové tvorenie.

 

lietadlo 1

lietadlo 2

lietadlo 3

lietadlo 4

lietadlo - foto postup

Fotopostupy: 

reklama

Komentáre

Milá tortička. Super postup, ďakujem Áno

supééééééérTlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskam dakujeme

super postup... ďakujem :)ÁnoÁnoÁnoÁnoTlieskamTlieskamTlieskam

parádne lietadlo, gratulujem a vďaka za postupTlieskamTlieskam

Sezónne recepty

reklama
 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.