Veľkonočná súťaž - Pridajte recept a vyhrajte!

Veľká noc sa bez zákuskov, koláčov či sviatočného pečiva neráta, ale sladkým si mnohé robíme radosť aj každý víkend. Podeľte sa s nami o recept s fotografiou s ľubovoľným zákuskom, koláčom alebo tortou, pridajte ho medzi recepty na Tortyodmamy.sk a budete zaradení do súťaže, v ktorej na vás čaká 10 sladkých cien.

Veľkonočná súťaž 2023Foto: Dr.Oetker

Pridajte do 12. 4. 2023  na Tortyodmamy.sk aspoň jeden ľubovoľný recept  s fotografiou a máte šancu na výhru. Svoje recepty vkladajte do príslušnej kategórie v závislosti od toho o aký recept pôjde.

Pri pridávaní receptu, ktorý chcete prihlásiť do súťaže, je potrebné udeliť súhlas so spracovaním osobných údajov. Organizátor súťaže doručí výhry len na územie Slovenskej republiky.
Prečítajte si podrobné pravidlá súťaže.

Čo môžete vyhrať

1. - 5. miesto: balíček produktov Dr.Oetker v hodnote 30 €

Ceny do veľkonočnej súťaže 23

Foto: Divino

6. - 10. miesto: Štyri vydania časopisu Torty od mamy 

Časopisy Torty od mamy 1 23Foto: Tortyodmamy.sk

Časopis pre všetkých milovníkov tort plný originálnych receptov a podrobných fotopostupov.

Ako vyberieme výhercov

Výhercov vyžrebujeme spomedzi autorov pridaných receptov. Čím viac receptov pridáte, tým máte väčšiu šancu na výhru.

Zopár rád ako fotiť výsledok vášho kulinárskeho umenia nájdete v článku Ako odfotiť jedlo.

Mená víťazov uverejníme najneskôr 14. apríla 2023. 

Víťazov budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailovej adresy uvedenej pri registrácii na Tortyodmamy.sk. Na základe výzvy nám výherca pošle svoje meno, adresu a telefónne číslo.

Údaje budú použité výhradne na doručenie výhry. V prípade, že výherca do 10 pracovných dní nezareaguje na výzvu, jeho cena prepadne náhodne vyžrebovanému súťažiacemu. 

Jedinečný, rýchly a bez varenia 

Créme Olé slaný karamel Vyskúšajte neodolateľnú novinku - Crème Olé Slaný karamel Dr. Oetker, nadýchaný „bleskový“ dezert bez varenia. Vďaka jedinečnej receptúre má dezert ľahkú a lahodnú krémovú konzistenciu, ktorá sa priam rozplýva na jazyku. Sladká karamelová chuť so štipkou soli zas garantujú chuťovú explóziu, ktorá opantá všetky vaše zmysly. Obsahuje karamelový prášok a prírodnú karamelovú arómu. Je ideálny do všetkých „trasených“ receptov ako náplň, alebo ako rýchly dezert na akúkoľvek príležitosť.

Crème Olé si pripravíte jednoducho len za 3 minúty! Na jeho prípravu vám bude stačiť 300 ml studeného mlieka alebo rastlinného nápoja* či šľahačky. Ak chcete ohúriť skúste si dezert „vytriasť“ ručne v rytme vašej obľúbenej pesničky. Takto pripravený dezert môžete okamžite servírovať. Dekorovať ho môžete čerstvým ovocím, posekanými orechmi alebo toppingom. Neváhajte a nechajte sa rozmaznávať dobrotou, ktorá stojí za to!

Jednoducho punč! Nový rozmer overenej klasiky 

Puding - punč Dajte do pozoru vaše chuťové poháriky a vyskúšajte NOVINKU - Puding Dr. Oetker aróma Punč, ktorý je inšpirovaný najobľúbenejším zákuskom Slovákov, Punčovými rezmi. Zároveň predstavuje druh pudingu, ktorý je na slovenskom trhu jedinečný. Neváhajte a doprajte sebe a svojim blízkym lahodné krémové potešenie, ktoré vyčarí úsmev na tvári a opantá všetky vaše zmysly. Okrem prípravy pudingových a dezertných pohárov je ideálny aj ako prísada do múčnikov, osviežujúcich krémov či náplní.

Pripravíte ho jednoducho z 0,5 l mlieka, 20-30 g cukru a 4 lahodné porcie sú hotové za pár minút. Fantázii sa medze nekladú. Chuťový zážitok môžete umocniť pridaním čerstvého ovocia, piškót alebo toppingu. Keď puding, tak jedine od Dr. Oetker! 

PrílohaVeľkosť
PDF icon statut_sutaze_tom_velka_noc_2023.pdf140.09 KB

Kategória: 

Sezónne recepty

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.