tenisky

Milé šikulky cukrárky,

chcem zase prispieť troškou do mlyna a tak sem pridám pár obrázkov, ako som sa popasovala s teniskami pre jednu šikovnú volejbalistku - dcéru mojej dobrej kolegyne a kamarátky. Popis nájdete pri fotkách.

Snáď pomôže niektorej z Vás, ich dĺžka bola približne 15 cm.

 

tenisky 1

Dostala som fotku

tenisky 2

Tenisky som vyformovala z hmoty a načrtla som si na papier, ako to asi bude vyzerať.

tenisky 3

Keďže už mám vytúžený airbrush, prečo ho nevyužiť...takto som spotrebovala aj prebytočnú ružovú hmotu z predošlého tvorenia. Nalepila som jazyk a prednú časť tenisiek

tenisky 4

Výborné pomôcky - obe som už viac krát použila - sieťkou som tentoraz potlačila jazyk v bote a silikonové jabĺčko poslúžilo na potlač prednej časti boty. Prešla som celé mesto, aby som našla taký reliéf ako na bote, ale márne, tak som použila moje jabĺčko zo silikonu.

tenisky 5

Dierky som vykrojila pomocou obyčajného brčka na pitie. Celá zadná časť je z tmavšej modrej hmoty - tu som zase použila airbrush, nastriekala som celú časť okrem päty, ktorá ostala bledšia a matná. Tú časť som predtým oddelila ozubeným kolečkom. Pomáhala som si kúskom papiera, aby som nestriekala na prednú časť. Bielu podrážku som vykrojila z hmoty a nalepila dospodu. Modrá podrážka prišla na rad neskôr.

tenisky 6

Napokon prišli na rad pásiky, biely oblúk na päte a modrá špička.

tenisky 7

Podrážku som vyrobila pred ukladaním na tortu, takže iný obrázok žiaľ nemám - pod pätou som pravítkom vytlačila pásiky a pod prstami kolečká. Klenbu som vynechala, tam som vykrojila preč trojuholník a popritláčala dostratena.

tenisky 8

Aj šnúrky som robila podľa zadania - hala-bala :-) dievčina sa stále všade ponáhľa, takže na upratovanie jej nezostáva veľa času... Preto aj všetko na torte malo byť "rozhádzané" :-)

tenisky 9

Erikine slzičky ako reprezentantky ženskej extraligy vo volejbale boli neskutočne dojemné...

tenisky - foto postup

Fotopostupy: 

Komentáre

perfektnééé tenisky díkyÁnoÁnoÁnoTlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskam

ÁnoÁnoÁnoÁnoÁnoTlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskamSrdceKvietok

no supeeeer....ale hlavne ,že oslávenkyňa mala radosťTlieskamTlieskam

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.