pomôcka pri rezaní

dievčatá toto mi poradil p.Kováč,stojí to asi 37€ a da sa to nastaviť na 2/3cm alebo 4/6cm, je to mriežka -asi tiež naznačovač,lebo treba krájať.

pomôcka pri rezaní 1

pomôcka pri rezaní - foto postup

Tipy a triky: 

Fotopostupy: 

Komentáre

položí sa to na koláč a reže sa v tých medzerách,lenže bude treba na koncoch asi podložiť, aby sa to neprilepilo na polevu. ten naznačovač z franc.a nemeckej stránky by bol u p. Kováča asi za 15€.takže nám odpadá objednávať zo zahraničia, keď to budeme mať možnosť objednať aj tu. super TlieskamTlieskamTlieskam

TlieskamTlieskamTlieskam tak to je super....no a ta mrizka na fotce nedalaby se udelat znejake silnejsi folie nebo obalu na sesity, pak jen do nej vystrihnout ty mezery a je to,ne? Protoze 37E je dost penez, to radsi pokracuji v mem "umeleckem" rezani...

no vidíš a to ma nenapadlo. TlieskamSlnko

dievčatá-ja mám pocit že to je na nožičkách vo vzduchu-čiže sa to nedotýka zákuska

nie som odporcom novych veci,ale toto ma vobec nenadchlo Plačem

na tej stránke sú nádherní veci, netušíte kde by sa to dalo inde objednať? Ďakujem

Terinka, všetky tieto veci sa dajú odjednať u obchodných zástupcov pre túto značku pre východ je to pán Bu...k, prídi na stretko do SNM.
Alebo sa kontaktuj na zastupcu pre stred a západ.

tak toto by bolo super..... ja vzdy nakrajam zakusok nakrivo...

To by snáď mohol vyrobiť aj nejeden šikovký manžel,a nestálo by to tak veľa Chichocem sa

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.