Plnky do torty

Ahojte, idem piect moju prvú tortu pre tetu. Chcem sa vás spýtať že ked rozdelim hruby korpus na tensie 3 korpusy ci mam pod kazdy davat tu istú plnku napr.karamelovu alebo mozem dat pod prvý korpus plnku karamelovu na druhy korpus tvarohovu alebo niaku ovocnu, cize kombinacie :) dakujem za vsetky odpovede vopred. Pekny den vam prajem

Kategória: 

môžeš kombinovať plnky a dať aj ovocie, nech sa Ti darí :)

 

kombinovat ako radi nela88, podla mna je to chutnejšie Hambím sa

Podľa mňa tam budeš mať veľa chutí,ktoré sa budú navzájom biť.Ale odskúšaj, ak je to pre Vás,aspoň budeš pre druhýkrát vedieť.

Podľa mňa tam budeš mať veľa chutí,ktoré sa budú navzájom biť.Ale odskúšaj, ak je to pre Vás,aspoň budeš pre druhýkrát vedieť.

Milá  Bibi1137, pečiem už roky a za ten čas môžem povedať, že v cukrárine je menej - niekedy viac. Môžeš kombinovať aj karamelovú plnku, ale tak ako ti to radí  Tereza474, daj pozor aby sa ti "nepobili chute". Osobne by som nikdy nekombinovala karamel s tvarohom, pretože ti výrazný karamel prerazí jemnú tvarohovú chuť. Ak už chceš kombinovať, skús karamelovú plnku skombinovať s čokoládovou, alebo s orechovou plnkou. Alebo ich môžeš skombinovať aj všetky tri. Ak chceš naozaj karamel s ovocím, tak by som kombinovala iba ak s banánovou plnkou - tá je s karamelom FAMÓZNA. Prípadne môžeš dať obe plnky karamelové a naukladať na plnku čerstvé banány. A ak chceš ozaj aby si bola za hviezdu, nezabudni korpusy trochu navlhčiť zriedeným karamelom, alebo tekutou čokoládou. Daj vedieť ako si dopadla.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.