Patchwork Motýle

Ahojte žienky šikovnice,prosím vás,nemá mi niektorá kočka z okolia Námestova predať tento patchvork na tieto motýliky? http://www.tortyodmamy.sk/na-krstiny/anjelik-na-srdiecku alebo,urobiť mi takéto? Ďakujem,potrebujem to do nedele..

Kategória: 

Kora http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/pc-motyliky-butterflies-lbirds-bees/ tu ich majú za super cenu a dnes objednáš a zajtra máš doma...nech sa darí.
Úsmev

Ďakujem krásne! Tlieskam

ja by som bola zvedavá ako ich vyrobiť, lebo sa mi to buď celé zalepí, alebo sa kraje pekne nedajú otlačiť... ani na tenko ani na hrubo mi to nešlo :( dík

treba si motýlika trochu poprášiť solamilom a tak otlač a ostrím nožikom vyrezať ja to aspoň takto robím... Úsmev

Ja to robím tak, že si motílika poprášim solamilom, otlačím, otočím ho a kraje jemne pritlačím aby sa odtrhli a potom jemne vytlačím špáratkom. A ak ide o tie menšie, tie robím tak isto, ale na tých nieje otvor na vytlačenie, tak tie sa snažím jemne podvážiť pri krídlach a vyberem Úsmev niekto formičku aj natiera olejom ale mne sa viac pozdával solamil

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.