patchwoork

Zenicky ako sa prosim vas robi s tymi patchworkovymi šablonami??? to sa vytláča, alebo vypichuje, alebo do toho sa vtláča hmota a potom sa vytiahne???
vdaka sa radu

Kategória: 

Ja to zvyknem jemne vtlacit do potahovky a potom bud obtahovat s Royal Icing alebo to mozes aj vypichovat a malovat a pripevnit na tortu Slnko

niektorými sa vykrajuje a niektorými len otláča vzor. Ale keďže sú to dosť jemné vzory, ja to robím cez jemný mikroténový sáčok: t.z.n na vyvaľkanú a jemne zavädnutú hmotu na kvietky položím sáčok na to patchwork potlačím , pošúcham a je to. Alebo vykrojím bez sáčku a opatrne vyberám pomocou špáradlá. Je to trošku piplavá práca ale výsledok je pekný. Na týchto tortách som použivala patchwork: http://www.tortyodmamy.sk/user/15154/images?page=4 , http://www.tortyodmamy.sk/user/15154/images?page=3

prosim ta blazenka bud taka zlata porad mi na tom druhom linku co si mi dala, je torta ze zanubna vladko+renatka, aky je to patchwork nenasla by si mi ho, ja by som si ho hned objednala. velmi by som bola rada.
aj ja robievam pismenka - medzi foliu hmotu, vytlačím a šparatkom vyberam....
velka vdaka

si zlata dakujem moc krat. Už som ju objednala

TAK TEDA NECH SA DARí

supeeer, dakujem moc. Ja som v tychto veciach ešte len začínam

supeeer, dakujem moc. Ja som v tychto veciach ešte len začínam

uuups dva krat, pardon

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.