Nejedlé prachové farby Rainbow Dust

The Craft Dust colours are the perfect way to achieve those vibrant and exciting pinks, purples and blues not possible using standard food colours. They are a non-toxic, non-edible dusting powder and recommended for use on items that would be removed before eating. Examples shown below.
Sú netoxické, nejedlý prachový prášok a odporúča sa pred jedením odstrániť z torty!!!!!!!!!!!!
http://www.rainbowdust.co.uk/craft-dust-lustre-powder-baby-pink.html
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=380256068710271&set=a.19729969367...

Kategória: 

Podkategória: 

Hmm u nas se zase pise toto? - prachová barva se třpytem
- složení: E555,E172,E171,E102
- celková váha 15g včetně obalu!!! 3g čistá váha barvy
- 100% jedlá potravinářská barva

podla mna je to humbuk,ale tie trblietky viem že nie sú jedle-teda stravitelné,ale žeby aj farby boli....
to sa mi nezdá....
aj ja ich používam od začiatku a ešte sa mi nikto nestažoval...

Chceme len podotknut ze prachove farby nejedle od Rainbow Dust su len tieto ktore su takto fotene inak su vsetky jedle. To je priamo na Rainbow Dust stranke preto sme tam dali aj ten link, maju to napisane aj v zlozeni!! Nieje to ziadny vymysel len sme to napisali aby ludia vedeli co kupuju:-)

Pekny vecer

nejedle a nestravitelne je rozdiel....ak su nestravitelne, ale jedle, tak proste len prebehnu a vylezu v rovnakom stave, ako vliezli:-)

nejedle a nestravitelne je rozdiel....ak su nestravitelne, ale jedle, tak proste len prebehnu a vylezu v rovnakom stave, ako vliezli:-)

queen Veľký úsmevVeľký úsmevVeľký úsmev

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.