Letná súťaž - Pridajte recept a vyhrajte

Podeľte sa s nami o recept s fotografiou so svojim upečeným zákuskom, koláčom alebo tortou, pridajte ho medzi recepty na Tortyodmamy.sk a budete zaradení do súťaže, v ktorej na vás čaká 10 sladkých cien.

Letná súťaž na Tortyodmamy.sk Foto: Dr.Oetker

Pridajte do 6. augusta 2022  na Tortyodmamy.sk aspoň jeden ľubovoľný recept  s fotografiou a máte šancu na výhru.

Svoje recepty vkladajte do príslušnej kategórie v závislosti od toho o aký recept pôjde. Pri pridávaní receptu, ktorý chcete prihlásiť do súťaže, je potrebné udeliť súhlas so spracovaním osobných údajov. 

Organizátor súťaže doručí výhry len na územie Slovenskej republiky. 

Prečítajte si podrobné pravidlá súťaže.

Čo môžete vyhrať

1. - 5. miesto: balíček produktov Dr. Oetker v hodnote 30 €

Ceny do súťaže na Tortyodmamy.sk leto 22

Foto: Dr.Oetker

6. - 10. miesto: Šesť vydaní časopisu Torty od mamy v hodnote 15 €

Časopisy Torty od mamy leto 22

Časopis pre všetkých milovníkov tort plný originálnych receptov a podrobných fotopostupov.

Ako vyberieme výhercov

Výhercov vyžrebujeme z pomedzi autorov pridaných receptov. Čím viac receptov pridáte, tým máte väčšiu šancu na výhru. Mená víťazov uverejníme najneskôr 8. augusta 2022. 

Víťazov budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailovej adresy uvedenej pri registrácii na Tortyodmamy.sk.

Na základe výzvy nám výherca pošle svoje meno, adresu a telefónne číslo. Údaje budú použité výhradne na doručenie výhry. V prípade, že výherca do 10 pracovných dní nezareaguje na výzvu, jeho cena prepadne náhodne vyžrebovanému súťažiacemu. 

Prečítajte si podrobné pravidlá súťaže.

Inšpirácie na pečenie a zdobenie

100 % bio kvalita s certifikátom Rainforest Alliance 

Bio kakaoMilovníci a vyznávači bio trendu zbystrite pozornosť! Na slovenský trh prišla unikátna novinka v súlade s trendami modernej doby - BIO kakao Dr. Oetker, ktoré je prvotriedne kakao holandského typu z certifikovaných bio fariem vypestované udržateľnou metódou s rešpektom k životnému prostrediu a ľuďom.

Bio kakaový prášok sa vyznačuje krásnou hnedočervenou farbou, plnou kakaovou chuťou i vôňou a je so zníženým obsahom tuku.

Táto kakaová špecialita garantuje maximálny pôžitok pri tradičnom i modernom pečení, pri príprave vašich obľúbených alebo úplne nových dezertov, do smoothie, kaší, ale aj do horúceho kakaa alebo čokolády.

BIO kakao Dr. Oetker si vás získa aj svojím moderným dizajnovým obalom s užitočným receptom na  „Kakaový mls“ na vnútornej strane obalu či QR kódom, vďaka ktorému sa rýchlo presuniete ku skvelým receptom alebo informáciám o kakau. Vyskúšajte! 

Pestrofarebný svet zdobenia 

Tubičky na zdobenie Zažite skvelú zábavu pri pečení vďaka novinke – Tubičky pastelové 4 farby Dr. Oetker, ktoré sú atraktívnymi pastelovými cukrárskymi polevami v jednom balení pre jednoduché a krásne zdobenie perníčkov, drobného pečiva či tort.

Nechajte sa očariť štyrmi rozprávkovými farbami, akými sú pastelová ružová, zelená, modrá alebo oranžová. Cukrárska poleva je krásne hladká a rýchlo zasychá.

Tubičky sa výborne držia a majú tenké zakončenie. Preto sa s nimi ľahko zdobí, kreslí a píše. Navyše zdobenie baví úplne každého a hravo ho zvládnu aj tí najmladší cukrári. Čo je ešte super? Na konci zdobenia zostane každý čistý! 

Kategória: 

Srdečne ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do našej letnej súťaže a podelili sa o svoje recepty.

Tu sú vyžrebované výherkyne:

1. - 5 miesto: verika92, Valika475, sedita321321, Vikulda, LiViera - ktoré obdržia balíčky produktov Dr. Oetker

6. - 10 miesto: Alica7,  katarinalucanova, melisa, Oľga Birošová, Beusiq - ktoré obdržia časopisy Torty od mamy.

Výherkyniam srdečne blahoželáme, pošlite nám, prosím, cez Kontakt svoju adresu a telefónne číslo, aby sme vám mohli doručiť ceny. Ďakujeme.

Veľmi pekne ďakujem, teším sa z výhry.

Veľmi som sa potešila, ďakujem pekne.

Veľmi pekne ďakujem za výhru veľmi sa teším a gratulujem ostatným

Dobrý deň ďakujem za výhru, ktorá potešila. No chcela by som poprosiť redakciu o zaslanie mojej výhry martuska123. Ďakujem všetkým ktorých zaujali moje recepty, všetkým výhercom blahoželám. 

Sezónne recepty

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.