Voňavé Vianoce s časopisom Torty od mamy

Mrazivý chlad zimných rán zaženieme čerstvými a voňavými koláčikmi

Krásne vianočne ladené zimné vydanie časopisu Torty od mamy je už v novinových stánkoch a obchodoch. Podaktorí z Vás ho už možno listovali, iní zas ešte to šťastie nemali. V každom prípade aj tentoraz sa máte na čo tešiť.

V poslednom vydaní časopisu v tomto roku vám prinášame opäť množstvo skvelých receptov a tipov na fantastické pečenie, ktorým ohromíte nie len svoju rodinu, ale aj sviatočné návštevy.

Hneď v úvode časopisu nájdete tortovú podobu štedráka, za ktorým nasleduje úžasná a ľahká čokoládová bábovka, na prípravu veľmi jednoduchý a na pohľad krásny lesík zo zmrzlinových kornútov i ďalšie množstvo receptov na drobnejšie zákusky. Nevynechali sme parížske rožky, pistáciové tartaletky, gaštanové guľôčky ani perníkové cheesecaky či úžasne ľahkú, krehkú a chuťovo vynikajúcu Pavlovovej tortu.

Ukážky z časopisu Torty od mamy 4 2020

Pre tých trúfalejších a náročnejších z vás sme zozbierali návody na zdobenie čokoládou. Krásne mramorové alebo ganážou potiahnuté torty určite oslovia mnohé z vás. A navyše, ako bonus, sme si pre vás pripravili krátky článok aj o samotnom temperovaní čokolády.

V zimnom sviatočnom období sa snáď nenájde nik, kto by nerád maškrtil, no i pre tých, ktorí skôr modelujú, ako jedia, prinášame zopár inšpirácií.

A čo by to bolo za vianočné sviatky bez medovníka? Nebojte sa, nezabudli sme ani na ten, dokonca máme pre vás hneď niekoľko rôznych tipov, druhov a receptov. A ako čerešničku na torte alebo hviezdu na stromčeku vám prinášame rozsiahly rozhovor so slovenskou kráľovnou medovníkov.

Zimné vydanie časopisu Torty od mamy si môžete zakúpiť  už od utorka 24. novembra 2020 :

 Veronika Šulík, šéfredaktorka

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.