Letné pečenie s časopisom Torty od mamy

Pečieme celé leto

Ovocné torty, prekvapia a ohúria na každej oslave. Neváhajte a pripravte si s nami torty ako z cukrárne. Recepty a návody ako na to vám ponúkajú amatérske a profesionálne cukrárky zo Slovenska a Čiech. V letnom čísle časopisu Torty od mamy nájdete 23 lahodných receptov.

Prinášame sladké dobroty, ktoré chutia vynikajúco a ich príprava je jednoduchá. Nájdete tu čučoriedkové rezy, orechovú roládu, čokoládovo-ovocnú tortu, čerešňový tart , čokoládovo-karamelové mousse či ríbezľovú tortu.

Ukážeme vám ako ozdobíte tortu kandizovaným ovocím a ako pripravíte tortu v tvare čísla. Ponúkame návod na modelovanie kvetov a postavičiek. Taktiež ako na ozdoby z jedlého papiera a čokoládové kvety. Inšpirácie, pracovné postupy a detailné návody ako ozdobiť narodeninové, krstinové, svadobné  a detské torty nájdete v novom čísle časopisu Torty od mamy.

Z letného čísla časopisu Torty od mamy

Vyskúšajte s nami krehké mandľové cesto, vanilkový krém, snehové pusinky, ríbezľové želé, čokoládový korpus, bielkovo-maslový krém, cheesecakes, makrónky a svieži citrónový krém. A mnoho ďalšieho. Výber je len na vás.

Poďme sa teda s chuťou pustiť do toho! Časopis Torty od mamy je tu pre vás, zakúpiť si ho môžete  v obchodíkoch s cukrárskymi pomôckami, v predajniach Kaufland, Tesco v novinových stánkoch, na pobočkách Slovenskej pošty, v e-shope Petit Press alebo si ho predplaťteČasopis Torty od mamy, aj predchádzajúce čísla, si môžete zakúpiť už aj v elektronickej verzii na Alza.sk

Časopis je tu pre vás od stredy  6. júna 2018.

 Lucia Kocurová, šéfredaktorka časopisu Torty od mamy

 

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.