Predplatné časopisu Torty od mamy na rok 2022

Torty od mamy najčítanejší sladký časopis na Slovensku.

Časopis pripravený s chuťou, určený vám pre ktorých je pečenie viac ako len sladké hobby.  Zaujíma vás, ako to robia tí, ktorí sú úspešní? Nechajte sa inšpirovať.

Z časopisu Torty od mamy

Torty, recepty, medovníky priamo z vašich domácností. Praktický sprievodca sladkým svetom ponúka originálne témy, skvelé tipy, pracovné postupy, recepty, rozhovory s odborníkmi...

Udávame trendy, inšpirujeme i radíme.

 Predplaťte si exkluzívny magazín pre milovníkov tort za výhodnú cenu!  

  Predplatné je najspoľahlivejšia cesta ako sa dostať k časopisu Torty od mamy. 

Časopis Torty od mamy distribuujeme prostredníctvom siete novinových stánkov, obchodných reťazcov, pobočiek Slovenskej pošty a predajní s cukrárskymi pomôckami. Cena jedného výtlačku v roku 2022 bude 2,50 €. Svet sladkého tvorenia nájdete na 52 stranách. Časopis Torty od mamy vychádza 4x ročne.


Predplaťte si časopis Torty od mamy prostredníctvom Petit Press a.s a časopis môže byť váš za 2 €.

Postup pri objednávaní časopisu Torty od mamy na Slovensku pre rok 2022:

  1. Predplatné časopisu Torty od mamy prostredníctvom Petit Press a.s.:

Objednávku na predplatné časopisu zasielajte

Cena ročného predplatného, za štyri čísla časopisu Torty od mamy, prostredníctvom Petit Press je 8 €, vrátane DPH a poštovného (bez balenia do fólie).


2. Predplatné časopisu Torty od mamy prostredníctvom Slovenskej Pošty:

Objednávku zašlite na adresu Slovenská pošta, a.s. Stredisko predplatného tlače, Uzbecká 4, P.O.Box 164, 820 14 Bratislava 214, resp. na e-mail: predplatne@slposta.sk alebo odfaxujte na čísla 02/5441 8958,02/5244 4096.

Cena ročného predplatného pre rok 2022, za štyri čísla časopisu Torty od mamy, prostredníctvom Slovenskej pošty je 8 € ( 2 € za číslo), vrátane DPH

Po obdržaní objednávky Vám Slovenská pošta zašle poštovú poukážku alebo faktúru. Ak by čokoľvek nefungovalo, napíšte prosím e-mail na adresu predplatne@slposta.sk alebo zavolajte na infolinku Slovenskej pošty 0800 111 135, či kontaktujte stredisko predplatného tlače vo Vašom regióne. Tu nájdete zoznam kontaktov.


 Postup pri objednávaní časopisu Torty od mamy v zahraničí pre rok 2022.

V Českej republike sa prijímajú objednávky len na NOVÉ predplatné ( vždy od najnovšieho čísla). Predplatné v Českej republike zastrešuje spoločnosť MediaCall, s.r.o. (bývalý Media servis) Vídeňská 995/63 639 00 Brno www.zahranicnitisk.com  import@mediacall.cz tel.: +420 532 165 165.

Cena za jeden výtlačok časopisu, ktorý bude balený vo fólii, je pre rok 2021 stanovená na 74 CZK. Táto cena je aj s poštovným a balným.

Časopis je možné predplatiť aj pre zahraničných odberateľov. Bližšie info na zahranicna.tlac@slposta.sk alebo na tel.č. 02/544 199 12

Pripojené súbory: 

PrílohaVeľkosť
PDF icon kontaktne_miesta_spt.pdf296.46 KB

Komentáre

Dobrý deň prosím Vás o info/dátumy/ kedy budú v distribucii jednotlivé čísla časopisu Torty od mamy.Ďakujem

 

Dobrý deň,

časopis Torty od mamy vychádza v roku 2018 následovne:

5. marca 2018

4. júna 2018

3. septembra 2018

19. novembra 2018

včera mi prišiel časopis ale veru do fólie zabalený nebol :(

Cena ročného predplatného pre rok 2018, za štyri čísla časopisu Torty od mamy, prostredníctvom Slovenskej pošty je 7,96 € (1,99 € za číslo), vrátane DPH, poštovného a balného do fólie.

Dobry den, prezistili sme sitauciu na Slovenskej pošte a dostali odpoveď, že Slovenska pošta časopisy balí. Tak jedine, že máme predplatné cez Petit Press a.s., alebo vám to niekto rozbalil ...  Neviem, ako sa to mohlo inak stať.

Dobry den, pri predplatnom cez Petit Press a Slovensku Postu je prosim Vas aky rozdiel? Dakujem pekne. 

Predplatné cez Petit Press je bez balenia časopisu do folie, prostredníctvom Slovenskej pošty je cena vyššiia, nakoľko je v nej zahrnuté aj balenie do folie. 

Dakujem pekne za odpoved Úsmev

Dakujem pekne za odpoved Úsmev

Tak ja len pridávam svoju žalostnú skúsenosť so slovenskou poštou :(

Dva roky som mala predplatený časopis ToM cez slovenskú poštu (práve kvôli tomu baleniu nech nezmokne), ale nikdy zabalený nebol, každé druhé číslo som musela reklamovať že neprišlo a bolo mi po týždni doručené, posledné číslo 4/2018 dodnes nemám nakoľko mi ho nedoručili vôbec ani po sťažnosti na predplatne@slposta.sk, takže s predplatným končím :( 

Predplatné cez Petit Press je prosím ako doručované?

 

Dobry deň, ak mám predplatený časopis cez petitpress, kedy mi bude doručený? Ďakujem

Sezónne recepty

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.