Ako pracovať s PC baby lion

Chcela by som poprosiť šikulky, čo majú skúsenosti s patchworkom, aby mi poradili. Kúpila som si PC baby lion a chcela by som ho použiť na krstinovú tortu pre môjho synčeka, no som začiatočník, upiekla som len 4 tortičky a nemám ani poňatia ako s týmto pracovať. Chcela by som, aby ten levík bol farebný, treba vykrojiť zvlášť hrivu, alebo ako sa to robí? Ďakujem za všetky rady

Kategória: 

Ahoj,vyvaľkaj si poťahovku na pomerne tento, nechaj trochu zaschnúť,zakry potr.fóliou a vykroj patchworkom,odstráň fóliu a opatrne oddeľ vykrojený motív od poťahovky,prípadne si pomôž nožíkom, alebo skalpelom /čo nie je dostatočne vykrojené/.Motív môžeš vyfarbiť práškovými farbami pomocou štetca,Tiež sa dá gelovými,ktoré rozriediš kvapkou bieleho alkoholu ale patchworkové motívy sú najkrajšie s práškovmi.Nech sa darí.

babka žabka ďakujem veľmi pekne, vyskúšam Slnko

Su dva druhy patchvorku a konkretne tento sa da aj v kuse vykrojit,alebo skladat po jednotlivych uz zafarbenych castiach.Je na tebe,ako sa rozhodnes.Pri tomto by si napriklad hrivu mohla vykrojit 2x dat na seba a malicko rozstrapatit.Ja som tak robil vlci mak,ze luene som malicko "vytiahol do priestoru.Hladam foto,jak najdem poslem.Ale je to piplava robota.

Ahoj, pozri si tento link, tam máš popis a zároveň aj obrázky ako sa robí s vykrajovačkou patchwork: http://www.wilton.cz/patchwork-1.php
Slnko

Ďakujem Vám dievčatá, ste zlatíčka Slnko

daj si na You Tuble do vyhľadávača patchwork cake decorating a tam je veľa videí o tom Úsmev

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.