ZOLIMAN zomrel

Smutnú správu preberám z FB-ku, kde manželka pred hodinou zverejnila úmrtie  5.10.2018 svojho manžela Zoltán Berki, 41 rokov,  ktorý odišiel navždy a posledná rozlúčka bude v Rimavskej  Sobote  9.10.2018 utorok o 13.00 hod.v cintoríne. Česť jeho pamätke. Bude nám za ním smutno.

Kategória: 

Je mi to strasne luto...a nechce sa mi verit,ze uz nie je medzi nami...Zoli..odpocivaj v pokoji.

To mi je ľúto, úprimnú sústrasť jeho rodine.

vyjadrujem úprimnú sústrasť jeho rodine

Dobrý večer,to je mi též moc líto:(Upřímnou soustrast rodině.

Dnes som sa aj ja dozvedela túto smutnú správu. Je mi to veľmi ľúto, že odišiel človek s nádherným srdiečkom." Odpočívaj v pokoji Zolko SrdceSrdceSrdcePočkaj nás tam hore, kamarát náš SrdceBudeš nám chýbať  Srdce"Úprimnú sústrasť rodine.

Úprimnú sústrasť rodine, je mi to úprimne ľúto 

Zlomené srdce úprimnú sústrasť rodine...

Zlomené srdce úprimnú sústrasť rodine...

úprimnú sústrasť rodine, bol to úžasný človek

...možno si niektoré cukráročky pamätáte na starú "cukráreň" čo sme mali tu, na stránke...jooj čo sme sa tam so Zolim navyvádzaliChichocem saChichocem saChichocem saaj zasmiať, aj poradiť aj pokričať...podržať sa keď je zle, nakopať do zadku keď je ešte horšie lebo práve vtedy sa človek vzpamätá a uvedomí si čo vlastne zvláda a môže byť na seba hrdýSrdceSrdceSrdce ...a on zvládal všetko čo mu bolo naložené a nebolo toho máloObjímamObjímamObjímam Zoli, kamarát, veľa písmen sme si vymenili, veľa krát sa podržali, teraz ti píšem posledný krát...Objímamoddýchni si, kamarát, som vďačná za to že som ťa spoznala...Zlomené srdceZlomené srdceZlomené srdceZlomené srdceZlomené srdce

Mariannka peknučkú spomienku si na Zoliho napísala. Pred pár rokmi na Vyšnej Boci som ho stretla prvý a posledný krát, keď Zoli prišel medzi nás na naše stretká. Nejako hneď sme si rozumeli. Ale aj pred stretkom aj po ňom sme si veľa vypisovali. Krásne torty aj zákusky tvoril cez to všetko aké zdravotné problémy mal. No zostane nám už len spomienka na snaživého mladého muža, ktorý bol tu medzi nami.

Plačem úprimnú sústrasť rodine... a pokoj jeho duši Zlomené srdce

úprimnú sústrať Zlomené srdce

úprimnú sústrať Zlomené srdce

To mi je luto, nepoznala som ho osobne, ale velakrat mi poradil. Uprimnu sustrast

Úprimnú sústrasť celej rodineZlomené srdceZlomené srdceZlomené srdce

Je mi to  veľmi ľúto  PlačemR.I.P.

 

 

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.