Výhercovia jesennej súťaže

Naša receptová súťaž sa skončila a my sme nesmierne radi, že ste sa s nami podelili o tie najrôznejšie recepty, pečené aj nepečené, zákusky aj koláče, kalorické bomby aj zdravšie verzie zaujímavých koláčikov.

Ďakujeme každému jednému zvlášť za to, že ste sa stali súčasťou tejto úžasnej stránky o pečení a rozšírili našu - vašu zbierku receptov o nové ale aj tie rokmi odskúšané, často rodinné poklady - recepty.

Päť súťažiacich porota vybrala podľa pravidiel súťaže (zohľadňovali sme kvalitu fotografii, samotných receptov, počtu pridaných receptov, ako zaujali na stránke, sociálnych sieťach ....), päť receptov sa žrebovalo a tu je výsledok súťaže:

Vybratí súťažiaci: Martuška123, melisa, Oľga Birošová, Mariolka, katarinalucanova

Vyžrebovaní súťažiaci: jaja1998, sedita 321321, Veronika 1307, babina 555 a evicka.

Výhercom srdečne blahoželáme. Prosím, pošlite nám cez Kontaktný formulár svoju adresu a telefóne číslo, aby sme vám mohli dať doručiť ceny..

Pre ostatných, nezúfajte možno sa na vás šťastie usmeje nabudúce. Môžete si ho vyskúšať aj v našej receptovej súťaži na stránke nanicmama.sk. Úsmev

Receptová súťaž na nanicmama.sk

Veríme že nám naďalej ostanete verní a budete sa s nami deliť o vaše recepty aj v budúcnosti, alebo inšpirovať receptami iných, fotopostupmi na sladké tvorenie ale aj tortami našich šikovných cukrárok.

Kategória: 

Srdečne blahoželám výhercomSrdceSrdceSrdce

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.