Komentáre

Komentáre

upečené, mňamkové Vyplazený jazyk

Mila autorka, neviem, kde sa v recepte stratilo 1 dl vody - v suhrne ingrediencii je uvedene, ale nie je napisane, kam a kedy sa pouzije. Detto vanilkovy cukor pri peceni korpusu... .. tiez som piekla bezlepkovy kolac, v polovici sa mi zlomil... :-(,,, ale krem (slahacka s mascarpone) sa asi nema miesat naraz, ale zvalst slahacka a potom rucne zamiesat mascarpone... si myslim...... neviem, ale tento recept ma podla mna chyby... Mlčím

caute, Sofi

1dcl vody sa pouzije pri priprave kavy na zaliatie korpusu, je uvedeni pri dokonceni a kave.  Slahacku a mascarpone uz dlho miesam naraz a s vysledkom som spokojna, lebo vznikne pekny tuhy krem, netreba stuzovat, akurat si treba dat pozor na preslahanie. Co sa tyka korpusu, piekla som ho uz parkrat, je tensi, treba dat pozor aby sa nevysusil. Vanilkovy cukor sa dava vsade tam kde aj cukor. 

Sezónne recepty

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.