Komentáre

Komentáre

Kamilka, akú nutelu si používala? Original či inu? je ju tam po upečení citit? Ďakujem. Vyzeraju skvele,Vyplazený jazyk

 

Používala som klasicku nutelu a aj múku,Mrkám som bezlepková, takže ich jedlo len okolie. Dieťa hlási, že chutili čokoládovo. ;)

Rožteky su naozaj velmi chutne, len jedina vec, ktora sa mi nepačila je ta,že sa mi cesto dost drobilo a tažšie držalo spolu, hlavne zozačiatku..chcem sa opytat,,že či mi viete poradiť čím to mohlo byť, samozrejme postup som dodržala tak ako mal byť.

Dakujem Úsmev

Neviem čím to mohlo byť, ako pozerám na svoje obrázky a porovnávam s iným cestami, napr. linecké, toto nevyzerá drobivé, ale na začiatku, kým dôkladne zmäklo maslo, všetko sa premiešala, možno mohlo byť.

Ďakujem za odpoveď...ono sa zasa až tak strašne nedrobilo to cesto ;) rožteky sú fakt skvelé.. sú troska také "tvrdšie" ,ale tak snáď zmäknú ešte, treba k nim dať napr. nejaký chleba, alebo tak?..alebo majú byť také tvrdšie? :) (robila som ich prvýkrát, tak sa ospravedlňujem za otázky)...ďakujem :)

Uz si nepamatam, u nas sa skoro zjedli. Hambím sa Uzavreta nadoba s kuskom chleba by mohla pomoct.

Sezónne recepty

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.