Jedly obrazok na tortu

Keďže som začiatočníčka, prosím vás o radu...Idem robiť tortu, na ktorú si chcem objednať jedlý obrázok vyrobený z fotky a neviem ako ho mám pripevniť na tortu. Na poťahovanie používam WI. Môže sa obrázok prilepiť na hmotu s Piping gelom alebo je potrebné na to použiť niečo iné. A potiera sa spodná aj vrchná strana obrázku?
Ďakujem za každú radu.

Kategória: 

Ja lepím obrázok na tortu tak,že spodnú časť obrázku potriem tenkou vrstvou masla vyšlahaného s cukrom,položím na tortu a vrch potriem tenučkou vtstvou medu,ten dodá obrázku lesk,ja som sa to dočítala tu na stránke a super to funguje a okolo obrázku urouím ešte ozdobý lem ako poistku,aby to pekne držalo po kraji.

da sa v pohode piping gelom a potieraju sa obe strany obrazka:-)

...ja lepím Piping gelom priamo na poťah, niečím zaťažím, kľudne aj na noc (ale stačí aj na 2 hodinky) a nepotieram ničím - len ak chcem, aby sa leskla, tak potriem tenučkou vrstvou Piping gelu...nech sa vydarí...

Ja som tiež samouk a začiatočník najprv som používala obrázok na jedlom papieri, ktorý sa mi večne zvlnil, teraz prvýkrát som použila obrázok vytlačený na marcipáne a je to úplná paráda potahujem s K2 a trošičku vody si nanesiem už na potiahnutú tortu a navrch položím obrázok všetko je krásne rovné prejdem po obrázku žehličkou na marcipán a dookola to ozdobím prúžkom potahovky.Obrázky si objednávam zo stránky natortu.sk a sú expresne rýchly. Za mnohé veci dakujem žienkam z tejto stránky, vela som sa tu naučila. DAKUJEM.

prosim ta mas nejaky konakt, kde sa da objednat obrazok na marcipane? dakujem Úsmev

Stránka natortu.sk dole jak sú e-shopy tak tam.

dakujem Váľam sa od smiechu po podlahe

Ja spodnu časť potieram jedl.lepidlom a drží to super Áno

postup odporúčaný výrobcom jedlých oblátok: obrázok sa prilepí Modecor gelom,/jeho cena je cca 1,50€ a vystačí asi na 4 oblátky/ a na vrch sa rozotrie ešte asi 1 PL gelu, čím a zafixuje a zvýraznia sa farby Úsmev

Veľmi pekne vám ďakujem za všetky rady. Dúfam, že sa podarí :)

Ahojte, myslíte že by sa dal jedlý obrazok použiť aj na tvarohovu nepečenu tortu?

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.