Desať receptov na zákusky, torty a koláče s letným ovocím

recepty na torty, zákusky a koláče s letným ovocím Len tak sa prejsť po záhrade a z kríku obrať pár malín, niekoľko strapčekov ríbezlí, ku tomu posledné jahôdky alebo egreše a z tejto nádielky šťavnatého letného ovocia spraviť jednoduchý koláčik, to milujete! Ak nemáte záhradku, nič to, aj na trhu si môžete kúpiť za hrsť toho a za hrsť onoho a rýchly ovocný koláčik je na svete. Nielenže žiari farbami letného ovocia, ešte aj každý hryz takéhoto koláčika chutí inak, viac ríbezľovo, viac malinovo, čučoriedkovu ...

Kategória: 

Desať receptov na torty a zákusky s malinami

Desat receptov na torty a zakusky s malinami A máme tu aj čas malín. Svieže pokušenie plné farby, vône a chuti, ktorému sa len ťažko odoláva. Pokiaľ ich nezjeme hneď pri oberaní, môžeme maliny pridať do tort aj zakuskov. Maliny sa skvele hodia k smotanovej náplne, ale aj k čokoláde. Fantázii sa medze nekladú.

Kategória: 

Desať receptov na svieže ríbezľové koláče

Desať receptov na svieže koláče s ríbezľamiAj tento rok sa už môžeme tešiť z ríbezlí v našich záhradách. Vedeli ste, že okrem toho, že sú božsky chutné, sú aj veľmi prospešné nášmu zdraviu? Málo kalórií, žiaden tuk, plné vitamínu C... To je len niekoľko obrovských plus pre tieto rozkošne červené bobuľky. Ich kyslosť vám zaručí úžasný výsledok, nech už ich použijete pri akomkoľvek recepte na letný koláčik. Prinášame vám recepty na svieže koláče s ríbezľami.

Kategória: 

Desať receptov na torty a zákusky s čerešňami či višňami

Recepty na čerešňové torty, zákusky a koláče Čerešničky, čerešničky, čerešne ... nie sú inšpiráciou len ľudových piesní, ale aj veľmi chutným ovocím do sviežich tort, zákuskov či koláčov. Okrem tradinčej bublaniny, môžete čerešne či výraznejšie višne, pridať aj do bábovky, muffinov, smotanových zákuskov. Kombinácia s čokoládou je ozaj neodolateľná.

 

Kategória: 

Recepty na jednoduché a rýchle hrnčekové koláče

Hrnčekové koláče Hrnček tohto, dva hrnčeky tamtoho, jeden balíček vanilky, možno päť jabĺk. Všetci ich milujeme pre ich nenáročnosť a rýchlosť a hlavne preto, že nepotrebujeme prácne vážiť ingrediencie. Hrnčekové koláče. Len tak ku káve, ku večernému kakauku, šťavnaté s nekonečnými možnosťami, variáciami, vďaka pridaným surovinám, možno ovociu, nalámanej čokoláde. Vybrali sme tie najobľúbenejšie hrnčekové koláče našich cukrárok, s ktorými potešíte deti aj dospelých.

Kategória: 

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.