Letná súťaž - Pridajte recept a vyhrajte

Letná súťaž na Tortyodmamy.sk Podeľte sa s nami o recept s fotografiou so svojim upečeným zákuskom, koláčom alebo tortou, pridajte ho medzi recepty na Tortyodmamy.sk a budete zaradení do súťaže, v ktorej na vás čaká 10 sladkých cien.

Kategória: 

15 receptov na jablkový koláč

15 receptov n ajablkové koláče Vyberte si z najlepších receptov na šťavnatý jablkový koláč ako od babičky - hnetený, obrátený, hrnčekový, so snehom, makom, tvarohom či orechmi. Pite, perník, mrežovník či štrúdľa určite potešia celú rodinu.

Kategória: 

10 receptov na černicový koláč

Recepty na výborné koláče so sviežimi černicami - kysnutý černicový koláč s posýpkou, tvarohové koláče, roláda či tortičky s mascarpone a černicami... 

Kategória: 

Najlepšie recepty (júl 2022) - marhuľové, ríbezľové, hrnčekové aj bublaniny

Najlepšie recepty na Tortyodmamy.sk v júli 22 Ktoré recepty vás v júli na Tortyodmamy.sk zaujali najviac? Jednoznačne dominovali marhuľové a ríbezľové koláče, ale úspech mali aj ovocné bublaniny či hrnčekové koláče.  Torta Ďakujeme, že sa s nami stále delíte o svoje recepty. Kvietok

Kategória: 

15 receptov na jednoduché hrnčekové koláče

15 receptov na jednoduché hrnčekové koláče Recepty na rýchle hrnčekové koláče nám uľahčia pečenie. Vyberte si z obľúbených receptov na jednoduchý hrnčekový koláč s tvarohom, ovocím, orechmi, makom či vláčny perník

Kategória: 

15 receptov na tradičné slivkové koláče

15 receptov na šťavnaté slivkové koláče Najlepšie recepty na šťavnaté koláče so slivkami. 

Recepty na božské slivkové koláče ako od babičky, s posýpkou, kysnuté, hrnčekové, sypané, dochutené makom, tvarohom či orechmi.

Kategória: 

15 receptov na šťavnaté marhuľové koláče

15 receptov na šťavnaté marhuľové koláče Marhule neodmysliteľne patria k letu. Okrem tradičného kompótu, lahodného džemu z nich pripravíte aj voňavé a šťavnaté marhuľové koláče ako od babičky. Bublaninu, koláč s posýpkou aj kysnuté koláče nájdete v našom výbere.

Kategória: 

Sezónne recepty

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.