Recepty na efektné zákusky s piškótami

Efekné zákusky s piškótami Poznáte to, že jedia najprv oči? S piškótami v zákusku dokážeme nasýtiť pohľad a pokochať sa jeho krásou. Piškóty omočené do kávy, sirupu alebo len tak poukladané na krém, vykúzlia z každého zákusku pastvu pre oči a pochúťku pre mlsný jazýček. Vybrali sme pre vás tie najlepšie a najkrajšie zákusky s piškótami od našich cukrárok, s ktorými budú vaše zákusky kráľmi sviatočných stolov. 

Kategória: 

Recepty na kysnuté koláče - buchty, rožky, záviny

Kysnuté cesto sme v detstve vnímali ako výsadu starých mám. Buchty od našich babičiek chutili tak trochu inak, chutili láskou. Do závinov okrem maku a orechov zavinuli aj nehu. Kysnuté rožky naplnili radosťou z nás, ich vnúčat. Vráťte sa s našimi úžasnými receptami na kysnuté koláče späť do detstva a určite sa aj vám podarí toto všetko do nich vložiť. Úsmev

Kategória: 

Desať receptov na orechové zákusky a koláče

Recepty na orechové zákusky a koláče Prinášame vám overené recepty našich cukrárok, kde môžete spotrebovať práve tie minuloročné orechy, či už za hrsť alebo trošku viac, a spraviť tak tým radosť nie len svojej rodine chutným zákuskom ale i miesto na poličke v komore pre úrodu orechov novú.

Vyberte si z overených receptov na orechové zákusky a koláče na všedné dni i sviatky.

Kategória: 

Desať postupov na modelovanie sladkých kvetov

Desať postupov n amodelovanie sladkých kvetov Lupienok ku lupienku, ku tomu lístok,  naryhovať, trošku ohnúť, štetcom pridať odtieň a kvietok je hotový... Naozaj je to tak jednoduché? Až tak veruže nie,  ale máme pre vás postupy,  na tie najkrajšie kvietky od našich cukrárok. S týmito návodmi, krok po kroku, si budete vedieť spraviť nádherné kvety aj vy. Úsmev

Kategória: 

Recepty na fantastické jablkové zákusky

Desať receptov na jablkové zákusky Jablkové koláče si vás získali najmä tým, že sú nenáročné, šťavnaté. Ak nemáte vlastné jabĺčka, v obchode sú dostupné celoročne. Niektoré jablkové koláče sme povýšili na sviatočné, alebo ak chcete, na jablkové zákusky.

Kategória: 

Desať receptov na obľúbené jablkové koláče

Jablkové koláče Červené jabĺčko v oblôčku mám, koho rada vidím, tomu ho dám... Kto by nepoznal krásnu ľudovú pieseň. Právom je vystavené práve jabĺčko v oblôčku. Nech je červené, zelené, žlté, jabĺčkom nikdy nespravíte krok vedľa.

Kategória: 

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.