Desať receptov na úžasné čučoriedkové koláče, torty a cheesecake

recepty na čučoriedkove torty, zákusky a koláče Aj vy si pamätáte na detské časy, keď sme zbierali po lese čučoriedky a smiali sa aké máme fialové jazyky a pery? Zbožňovali sme tie modré bobuľky pre ich výraznú, aromatickú chuť. Dnes už vieme že čučoriedky patria medzi najzdravšie ovocie pre obsah antioxidantov, vitamínov a minerálov. Chutia samé, chutia v ovocných pohároch, v čučoriedkových koláčoch našich babičiek, alebo v tých novších receptoch so smotanovými plnkami. Dajú sa zavariť, zamraziť.

Kategória: 

Desať receptov na šťavnaté marhuľové koláče

desať receptov na koláče s marhuľami Marhule neodmysliteľne patria k letu. Okrem tradičného kompótu, lahodného džemu z nich pripravíte aj voňavé a šťavnaté marhuľové koláče ako od babičky. Bublaninu, koláč s posýpkou aj kysnuté koláče nájdete v našom výbere.

Kategória: 

Desať receptov na svieže ríbezľové koláče

Desať receptov na svieže koláče s ríbezľamiAj tento rok sa už môžeme tešiť z ríbezlí v našich záhradách. Vedeli ste, že okrem toho, že sú chutné, sú aj veľmi prospešné nášmu zdraviu? Málo kalórií, žiaden tuk, plné vitamínu C. To je len niekoľko benefitov červených bobuliek. Ich kyslá chuť zaručí úžasný výsledok s akomkoľvek recepte na letný koláčik. Prinášame vám recepty na svieže koláče s ríbezľami.

Kategória: 

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.