Čokoláda

Pekne Vás pozdravujem dievčence.Idem potiahnuť /poliať/ tortu čokoládou.Neviem ako.Ešte by som sa chcela spýtať či ju môžem ozdobiť aj krajkou a marcipánom.Prosím čim to lepíte?Mám aj Mirrori len som s ňou nerobila ,lebo sa bojím . Vopred Vám ďakujem za každú radu.Prajem Vám veľa síl.ObjímamSlnko

Kategória: 

S čoko veľmi nepracujem, ale chcem upozorniť na Mirror polevu, ona NESTUHNE !! takže žiadna krajka ani nič na nu určite nedáš, je to vždy tekuté len to nesteká. Na klasicku čoko kľudne ozdoby s marcipánu, krajka netuším či na tom drží. Ja lepím všetko Pippin gelom.

Alex veľmi pekne Ti ďakujem za tvoju radu.Som smutná ak zo 196 prečítaných niet viac odpovedi.

 

 

SmútokSmútokZlomené srdceZlomené srdceZlomené srdceZlomené srdceZlomené srdce

presne tak ako píše ,,Alexica,,ktorá čokoláda stuhne tam môžeš ozdobiť ako chceš marcipánom alebo krajkou alebo ovocím ,nech sa ti daríÁnoSrdceSlnko

Ďakujem pekne

Ahoj, ja som pár tôrt polievala čokoládou, ale viacej zákuskov. Robím tak, že v mikrovlnke v sklenenej miske roztopím čokoládu. Pustím na pár sekúnd mikrovlnku, potom premiešam, znova zohrejem. Ak je čokoláda rozpustená, pridávam do nej trošku oleja. Mám s tým lepšie skúsenosti ako s cerou. Dobre premiešam čokoládu s olejom a nie horúce, ale len také vlažné nalejem na tortu a plochým veľkým nožom rozotieram, až kým nie je torta poliata. Dám do chladničky stuhnúť, potom prebytočnú čokoládu na podložke zotriem. Ozdobiť môžeš aj jedlou krajkou aj ozdobami z poťahovej hmoty. Nech sa darí.

Nika veľmi pekne Ti ďakujem.Už som poliala a dosť dobré to dopadlo.Ďakujem VámSrdceSrdceSrdceSrdce

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.