Časopis Torty od mamy si môžete zakúpiť aj v elektronickej verzii

Aj časopis Torty od mamy sa snaží držať krok z dobou. Okrem klasickej papierovej verzie časopisu pribudla aj elektronická verzia, ktorú môžete získať na webe Alza.sk alebo na Alza.cz.

Elektronický časopis vyzerá presne ako ten papierový, len s tým rozdielom, že ho nechytíte do rúk. Listovať však v ňom môžete rovnako ako v tom klasickom.

Výhody elektronického časopisu Torty od mamy

  • V porovnaní s papierovým vydaním je lacnejší.
  • Šetríte životné prostredie (neumierajú stromy, nevzniká odpad).
  • Ak máte internet, máte časopis vždy so sebou a listovať v ňom môžete trebárs aj na pláži v Maroku.
  • V elektronickom časopise sa dá vyhľadávať na základe kľúčových slov, nemusíte prácne listovať stranu za stranou, kým nájdete to, čo potrebujete.
  • Časopis nezaberá žiadne miesto, pretože je umiestnený na servery a nesadá naň v prach v polici.
  • Ak si chcete časopis vytlačiť, je to len na vás, aj to sa dá urobiť.
  • Kto má slabší zrak, veľmi jednoducho sa zväčší a priblíži texty a obrázky tak, aby sa mu čítalo pohodlne a bez problémov.

Cena elektronickej verzie je 32 českých korún cca 1,2€, už sa pracuje na tom, aby sa ceny zobrazovali v eurách. Pri platbe to však nič nemení na tom, že platíte eurami, netreba sa toho báť:)  To viete, nič nie je na prvý pokus dokonalé:))
 

 

Komentáre

super teším sa, prestala odoberať časopis lebo mi vadí to skladovanie :-) ďakujem za tento spôsob objednávania Kvietok 

A kedy sa bude môcť objednávať na r. 2016? aby som neprešvihla Chichocem sa

 

Pridáme info, ale ked máte najnovsie cislo casopisu, na predposlednej strane mate podrobne informacie k predplatnemu na budúci rok. Info k predplatnému na rok 2016 nájdeš aj TU

rada by som ho objednat cez internet (elektronicky). Mozno ho kupit aj jednotlivo alebo ako rocnik ?? Kolkoje cena ?? Dakuje za odpoved

 

Časopis je možné kúpiť po číslach a cena je približne 1,20€. Stačí kliknúť na obrázok v tomto článku.

Dobrý deň, dá sa ešte objednať číslo 1/2017 a 4/2017 ( môže byť aj elektronicky)? Taktiež by som chcela elektronicky objednať ostatné čísla na rok 2018, ak by to bolo možné. Ďakujem a prajem pekný deň

Sezónne recepty

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.