Časopis

Vianočné pečenie s časopisom Torty od mamy

Titulka časopisu Torty od mamy 4 2022V našom najnovšom vydaní časopisu Torty od mamy nájdete až 42 úžasných receptov na vianočné, ale aj iné sviatočné pečenie. Chýbať nebudú torty, ale ani zákusky či drobné pečivo. 

Ktoré sú tie vaše naj? Ktoré zákusky či koláčiky obľubujete vy či vaši blízki? Na stránkach zimného vydania nášho sladkého magazínu nájdete hneď niekoľko receptov na linecké pečivo, kokosky, kokosové či orechové úle, sušienky, polomáčané, kávové dezerty, fúkané rožky a mnohé ďalšie. Určite je z čoho vyberať.

 

Z obsahu časopisu Torty od mamy 4 2022

Hurá do nových výziev s časopisom Torty od mamy

Titulka / vianočné číslo časopisu Torty od mamy 22 Posledné tohtoročné číslo vám prináša množstvo nápadov, tipov a rád na vianočné, ale aj iné sviatočné pečenie.

Rozhodne nesmú chýbať recepty na klasické suché pečivo, ako sú vanilkové či kokosové rožky, orechové alebo kokosové úle, sušienky s arómou škorice, či lahodné koláčiky s chuťou kakaa. Nezabudli sme ani na medovníky.

Jesenné tortobranie s časopisom Torty od mamy

Jesenné číslo časopisu Torty od mamy Nemusíme mať nutne len vinobranie, ale s našim sladkým magazínom Torty od mamy môžeme mať smelo aj tortobranie. V najnovšom vydaní nájdete množstvo skvelých nápadov, tipov a rád na tie najfantastickejšie krémy, korpusy či drobné zákusky.

Nahliadneme spolu do tajov francúzskych dezertov, ale pozrieme sa aj na svadobné tabule ku candy barom a hlavne si s nami môžete vyskúšať recepty, v ktorých vynikajú tradičné jesenné suroviny - jablká, orechy, gaštany ....

 

Foto avíza časopisu Torty od mamy 3 22

Jablká aj orechy, jesenné pečenie s časopisom Torty od mamy

Časopis Torty od mamy 3 2022 Jeseň, krásna dáma. Počasie je premenlivé. Chvíľku fúka, chvíľku je bezvetrie. Raz prší, inokedy zas svieti slnko. Sychravosť je pre toto ročné obdobie výstižná.

S jeseňou však prichádza aj nové vydanie nášho sladkého časopisu Torty od mamy, ktoré vám opäť prináša množstvo skvelých receptov, tipov a rád na to najlepšie domáce pečenie. V najnovšom vydaní sme sa zamerali na čoraz obľúbenejšie Candy bary, ale aj zákusky, tortičky a koláčiky s tradičnými jesennými prísadami, ako sú orechy, jablká, gaštany, hrušky, slivky a iné…

Svieže letné pečenie s časopisom Torty od mamy

Titulka Torty od mamy 2 2022 Konečne sme sa dočkali. Najnovšie vydanie nášho sladkého magazínu Torty od mamy je už vonku a vy si ho môžete zakúpiť v novinových stánkoch, na pobočkách Slovenskej pošty či vo viacerých obchodných reťazcoch alebo u našich partnerov. 

K letu jednoducho patria ľahké svieže krémy a množstvo ovocia. Recepty na menšie tortičky či zákusky vám už tradične predstaví aj Monika Hodanová.

V najnovšom vydaní časopisu Torty od mamy nájdete hneď niekoľko skvelých receptov na svadobné či jubilejné torty, ale aj menej bežné kávové náplne. Tak už neváhajte, a ak ste si ešte nenašli časopis v schránkach, treba si ho čo najskôr zadovážiť.

Ukážky z letného čísla časopisu Torty od mamy

Vášnivé a sladké leto s časopisom Torty od mamy

Titulka letného čísla časopisu Torty od mamy 2022 Tak, a už je to tu. O pár dní uzrie svetlo sveta najnovšie vydanie časopisu Torty od mamy a vy sa už teraz môžete tešiť na nespočetné množstvo receptov na fantastické letné torty či menšie zákusky. Chýbať nebudú ani foto inšpirácie či nové nápady. 

A keďže k letu neodmysliteľne patria aj svadby a rôzne rodinné oslavy, hneď v úvode časopisu nájdete niekoľko skvelých receptov práve na svadobné či jubilejné torty.

Zmena je život - časopis Torty od mamy v novom šate

titulka casopis toty od mamy 1 2022Najnovšie vydanie časopisu Torty od mamy je už v predaji. Nájdete ho v novinových stánkoch, na pultoch Slovenskej pošty, ale aj v Kauflande či HyperTescu. Náš sladký časopis zoženiete tiež u vybraných  predajcov cukrárskych pomôcok a surovín.

Určite ste si všimli, že náš časopis prešiel od zimy istými zmenami, medzi tie najviditeľnejšie rozhodne patrí zmena loga a úprava titulnej strany. Časopis je síce o pár centimetrov kratší, ale za to v ňom nájdete recepty na ešte väčšom počte strán ako doteraz.

 

Upútavky z jarného čísla časopisu Torty od mamy

Nový, svieži a o 8 strán bohatší časopis Torty od mamy

Vynovené jarné vydanie časopisu Torty od mamy sa už pre vás pripravuje v tlačiarni. Na  svoje si v ňom prídu tak skúsené cukrárky, ako aj úplní začiatočníci. Máme pre vás pripravené novinky, ale aj staré klasiky. Trochu viac sme sa venovali technike špachtľovania a tiež sme si pre vás pripravili inšpiratívny rozhovor s Alenkou Sabolovou zo šou Pečie celé Slovensko.

V najnovšom čísle časopisu Torty od mamy nájdete 42 receptov, medzi ktorými nechýbajú tradičné žĺtkové či medové rezy, ale aj mousse torty a zákusky, či recepty vhodné pri alergiách či intoleranciách na lepok či mlieko. A nezabudli sme ani na najmenších.

Zima plná nápadov s časopisom Torty od mamy

Titulka vianočného čísla časopisu Torty od mamy 2021Vianoce sa blížia a my sa pripravujeme na pečenie tort, zákuskov, koláčov a medovníkov. Už ste si kúpili najnovšie vydanie časopisu Torty od mamy

 Ak ste sa však k nemu ešte nedostali, v nasledujúcich riadkoch vám ho trochu priblížim, aby som vám uľahčila rozhodovanie.

Čakajú na vás recepty na drobné vianočné pečivo od Moniky Hodanovej. Karamelové tartaletky, brusnicové šáločky či snehové košíčky. Mňam. O čosi ďalej si pre vás Lucia Ternóczka pripravila recept na kakaové sušienky či čokoládovo-višňovú tortu.Vianočné číslo časopisu Torty od mamy 2021

Vianoce už klopú na dvere a s nimi aj časopis Torty od mamy

Titulka časopisu Torty od mamy 4 21 A už je to tu. Obdobie, na ktoré sme sa počas roka tešili azda najviac. Vianoce sú už za rohom a my sme si pre vás pripravili obrovské množstvo receptov, tipov a rád práve na vianočné a sviatočné pečenie.

V najnovšom vydaní časopisu Torty od mamy, nájdete recepty na šťavnaté čokoládové či likérové torty, ale i vianočné pečivo, zákusky, nepečené dobroty aj voňavé medovníčky.

Stránky

Sezónne recepty

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.