Časopis

Čarokrásne chute v časopise Torty od mamy

Časopis Torty od mamy je už v stánkoch, na poštách a i vo vašich domácnostiach. Ak ste si ho ešte nestihli prelistovať, trochu vám priblížim, na čo všetko sa môžete tešiť.

V prvom rade sme pre vás zozbierali ohromné množstvo ďalších skvelých receptov, tipov a rád. V úvodných stránkach nášho sladkého časopisu nájdete recepty na modelovanie ušľachtilej Anglickej ruže, návod na poschodovú svadobnú tortu, maľovanie na fondán, modelovanie rozprávkových víl či recept na malinové pokušenie z našej titulky.

 

Jar plná nápadov v časopise Torty od mamy

Titulka časopisu Torty od mamy jar 2021 Vonku začínajú pučať stromy, kvitnúť prvé kvietky, ožívajú včely… Jar je vždy symbolom nového začiatku. Po rušnom roku plného negatívnych správ je čas pozrieť sa vpred, zdvihnúť hlavu a zamerať sa na niečo, čo nám pomôže bez ujmy prežiť aj zvyšné ťažké obdobie.

Čoskoro príde Veľká noc a hoci bude opäť skromná, ako tá predošlá, nenechajme sa odradiť a napečme si spolu dobroty pre naše maškrtné jazýčky. To, že nemôžeme hostiť návštevy neznamená, že nemôžeme v kuchyni siahnuť po kvalitných surovinách a upiecť si všakovaké dobroty.

Voňavé Vianoce s časopisom Torty od mamy

Krásne vianočne ladené zimné vydanie časopisu Torty od mamy je už v novinových stánkoch a obchodoch. Podaktorí z Vás ho už možno listovali, iní zas ešte to šťastie nemali. V každom prípade aj tentoraz sa máte na čo tešiť.

V poslednom vydaní časopisu v tomto roku vám prinášame opäť množstvo skvelých receptov a tipov na fantastické pečenie, ktorým ohromíte nie len svoju rodinu, ale aj sviatočné návštevy.

Hneď v úvode časopisu nájdete tortovú podobu tradičného štedráka. Nevynechali sme parížske rožky, pistáciové tartaletky, gaštanové guľôčky ani perníkové cheesecaky či úžasne ľahkú, krehkú a chuťovo vynikajúcu Pavlovovej tortu.

Ochutnávka časopisu Torty od mamy 4 2020

Čaro Vianoc s časopisom Torty od mamy na ceste k nám

Titulka časopisu Torty od mamyČaro Vianoc je na ceste k nám

V zimnom vydaní časopisu Torty od mamy vám prinášame množstvo fantastických tipov na skvelé sviatočné či vianočné dobroty. Zozbierali sme pre vás tipy od tých najjednoduchších až po zložitejšie a od klasických až po tie menej známe.

Vianoce si rozhodne nevieme predstaviť bez vône medu a škorice, škrípavého zvuku orechov pod zubami, či drobného červeného ovocia. Hneď v úvode časopisu na vás čaká šťavnatý makovo-orechový korpus štedrej torty, ktorý na ďalších stranách krásne dopĺňa čokoládová bábovka a jednoduchá torta s brusnicami a škoricou.

Jesenné vydanie časopisu Torty od mamy plné sladkých dobrôt

Sychravá jeseň plná sladkých dobrôt

Jesenné vydanie časopisu Torty od mamy je už v novinových stánkoch a možno ste si ho už stihli nájsť aj v poštovej schránke. Už ste si ho prelistovali? Ak nie, tak vám ho v skratke predstavím.

K jeseni patrí dážď, vietor, sychravosť, ale stále istá dávka slnečných lúčov a tepla. Medzi dary jesene určite patria jabĺčka, hrušky, gaštany, orechy i mrkva, a práve z týchto surovín sú zväčša vyskladané recepty v jesennom vydaní časopisu. Možno ste niektoré kombinácie už skúšali, iné ešte nie. Vďaka detailným návodom však veríme, že recepty od nás sa vám určite vydaria.

Pre náročnejšie a odvážnejšie cukrárky máme pripravené nádherné svadobné torty, fotopostupy na modelovanie či nové trendy v pečení, napríklad cukrový list, dekorácie z ryžového papiera ... Vyskúšajte overený recept na makronky, vymodelujte sladkú bábiku. Úsmev

ukážky z jesenného vydania časopisu Torty od mamy 2020

Voňavá jeseň plná nápadov s časopisom Torty od mamy

Titulka jesenného čísla časopisu Torty od mamy 2020 Voňavá jeseň plná inšpiratívnych nápadov a nových chutí

V jesennom vydaní časopisu Torty od mamy vám prinášame množstvo skvelých receptov na ľahké i komplikovanejšie koláče, zákusky i tortičky. A keďže jeseni kraľujú jablká, hrušky, gaštany či orechy, recepty, ktoré vám prinášame, budú najmä z týchto surovín.

Pre tie odvážnejšie a skúsenejšie z vás prinášame aj nové fotopostupy na modelovanie. Urobte si s nami bábiku z modelovacej hmoty, nemusí zdobiť len tortu, ale pokojne ju môžete nechať aj za oknom detskej izby. Ďalšou veľkou výzvou budú určite makrónky.

Letné pečenie plné ovocia s časopisom Torty od mamy

Horúce leto plné voňavého ovocia

Konečne. Môžeme si povedať. Konečne máme vonku najnovšie vydanie nášho sladkého časopisu Torty od mamy. Dostal sa vám už do rúk? Ak nie, trochu vám ho predstavíme.
Letá v našich končinách sú zväčša horúce a stromy a kríky plné chutného a šťavnatého ovocia. Čo nás najviac v lete schladí a hlavne nám chutí? No predsa smotanové zákusky. A presne to nájdete v najnovšom vydaní nášho časopisu. Smotanové, tvarohové či mascarpone krémy našľahané s kúskami jahôd, čučoriedok, ríbezlí, malín, černíc a ďalšieho množstva farebného ovocia. Spojenie úžasných chutí na jednom tanieri.

letné číslo časopisu Torty od mamy 2020 - upútavky

Sladké leto s časopisom Torty od mamy

Leto prináša so sebou nekonečne veľa možností

V novom vydaní časopisu Torty od mamy nájdete viac ako tridsať receptov na skvelé letné dobroty, od smotanových dezertov, cez mascarpone, smotanu, pudingy až po lahodný karamel. 

Letné číslo časopisu prináša recepty na cheesecaky, ovocné tartaletky, želé torty, broskyňové či marhuľové koláčiky a mnohé ďalšie. 

Naučíme vás ako robiť fault line dekor, drip tortičky a poschodové svadobné torty. Veríme, že vás inšpirujú rozhovory s úspešnými slovenskými cukrárkami, pre ktoré je pečenie vášeň a motor v živote.

Jarné pečenie plné farieb v časopise Torty od mamy

Titulka časopisu Torty od mamy jar 2020V novom vydaní časopisu Torty od mamy nájdete množstvo originálnych aj tradičných receptov, podrobných foto postupov a inšpiratívnych nápadov na pestré a svieže jarné pečenie.

Upečte si spolu s nami ruskú medovú tortu, zákusky s ovocím, smotanové cheesecaky, linecké pečivo, mafiny s uškami, či ovocno - krémovú zajačiu tortu. Alebo sa spolu s nami môžete pustiť do modelovania luxusnej kabelky či malého psíka pre milovníka zvierat.

Nenechajte sa odradiť krásnou fotkou. Recept môže byť úplne jednoduchý. Čo takto vyskúšať jednoduchú sviežu maracujovú či marhuľovú tortu.

Ukážky z časopisu Torty od mamy jar 2020

Privítajme jar s časopisom Torty od mamy

Zima, hoci slabá, ale predsa sychravá a mokrá, je už pomaly za nami. O slovo sa začína hlásiť jar a s ňou aj maškrty inšpirované prebúdzajúcou sa prírodou. Zajačiky, kuriatka, jarné kvietky… prinášajú veľa námetov na sladké tvorenie.
V jarnom čísle časopisu na vás čaká 36 neskutočne dobrých receptov na torty a zákusky. A to nehovorím o mnohých fotopostupoch.

Stránky

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.