Časopis

Zima plná nápadov s časopisom Torty od mamy

Titulka vianočného čísla časopisu Torty od mamy 2021Vianoce sa blížia a my sa pripravujeme na pečenie tort, zákuskov, koláčov a medovníkov. Už ste si kúpili najnovšie vydanie časopisu Torty od mamy

 Ak ste sa však k nemu ešte nedostali, v nasledujúcich riadkoch vám ho trochu priblížim, aby som vám uľahčila rozhodovanie.

Čakajú na vás recepty na drobné vianočné pečivo od Moniky Hodanovej. Karamelové tartaletky, brusnicové šáločky či snehové košíčky. Mňam. O čosi ďalej si pre vás Lucia Ternóczka pripravila recept na kakaové sušienky či čokoládovo-višňovú tortu.Vianočné číslo časopisu Torty od mamy 2021

Vianoce už klopú na dvere a s nimi aj časopis Torty od mamy

Titulka časopisu Torty od mamy 4 21 A už je to tu. Obdobie, na ktoré sme sa počas roka tešili azda najviac. Vianoce sú už za rohom a my sme si pre vás pripravili obrovské množstvo receptov, tipov a rád práve na vianočné a sviatočné pečenie.

V najnovšom vydaní časopisu Torty od mamy, nájdete recepty na šťavnaté čokoládové či likérové torty, ale i vianočné pečivo, zákusky, nepečené dobroty aj voňavé medovníčky.

Sladké umenie s časopisom Torty od mamy

Titulka časopisu Torty od mamu 3 2021 Počasie sa s nami hrá. Chvíľu je teplo a hneď na to nás schladí sychravý jesenný vietor. S príchodom jesene a chladnejšieho počasia však prichádza aj naše nové vydanie časopisu Torty od mamy, ktoré vám prináša desiatky receptov na úžasné zákusky i tortičky.

Jesenné vydanie časopisu Torty od mamy nájdete už v novinových stánkoch, na pultoch predajní, ale aj vo vlastných poštových schránkach. Nezabudnite si nás teda hneď prelistovať a zapnúť rúru, pretože sme si pre vás nachystali množstvo nových a zaujímavých receptov so sladkosťou čokolády, ale i miernou horkosťou domáceho karamelu.

ukážky z časopisu Torty od mamy 3 2021

Jeseň s vôňou čokolády v časopise Torty od mamy

Titulka jesenného čísla časopisu Torty od mamy 2021 A je to tu. Jesenné vydanie časopisu Torty od mamy nájdete už čoskoro v novinových stánkoch, na pultoch predajní či vo vlastných poštových schránkach. Hoci jeseň so sebou prináša sychravejšie počasie, jej krásnejším ekvivalentom sú určite nádherne sfarbené listy stromov a typická jesenná vôňa všade vôkol nás. Pri chladnejšom počasí sa častejšie utiekame do teplej náruče našich domovov a tí z nás, ktorí majú radi vôňu čerstvo upečených koláčikov aj k teplu rúry.

Najnovšie vydanie nášho sladkého časopisu Torty od mamy vás vtiahne do jablkových snov, ale tiež vás zahreje sladkou čokoládou či domácim karamelom. Na 52 stranách nájdete opäť množstvo skvelých receptov na báječné torty, ale aj menšie zákusky. 

Letné vábenie ovocných chutí v časopise Torty od mamy

Najnovšie vydanie časopisu Torty od mamy nájdete už v novinových stánkoch, na pobočkách pôšt a dokonca i vo vašich schránkach. V aktuálnom vydaní časopisu nájdete na jeho 52 stranách desiatky úžasných receptov a návodov na tie najlepšie letné zákusky, koláčiky či torty, ktorými rozhodne nič nepokazíte. 

Leto sa pomaly blíži a s ním stúpajú aj vonkajšie teploty, čo nás núti sa ochladzovať. A čo je lepšie ako vytiahnuť z chladničky čerstvý smotanový alebo mascarpone dezert so šťavnatou vrstvou čerstvého ovocia? No predsa dvojnásobná porcia takéhoto sviežeho dezertu. 

 

Z časopisu Torty od mamy 2 21

Leto príležitostí s časopisom Torty od mamy

Titulka časopisu Torty od mamy 2 2021 Jedno z najkrajších a samozrejme najteplejších období roka si žiada niečo špeciálne. Leto je obdobím, kedy sa koná najviac svadieb, osláv či iných rodinných stretnutí, ktoré sa rozhodne nezaobídu bez tých správnych koláčikov, zákuskov či tort. 

V letnom vydaní nášho sladkého časopisu Torty od mamy nájdete až 40 rôznych receptov na fantastické svieže torty či zákusky. Pri krémoch prevládajú najmä ovocné zložky, alebo ľahké mascarpone plnky či o niečo sladšie čokoládové. Korpusy sú klasické, ale naše cukrárky používajú aj mandľové, orechové či dokonca najnovšie špenátové.

Čarokrásne chute v časopise Torty od mamy

Časopis Torty od mamy je už v stánkoch, na poštách a i vo vašich domácnostiach. Ak ste si ho ešte nestihli prelistovať, trochu vám priblížim, na čo všetko sa môžete tešiť.

V prvom rade sme pre vás zozbierali ohromné množstvo ďalších skvelých receptov, tipov a rád. V úvodných stránkach nášho sladkého časopisu nájdete recepty na modelovanie ušľachtilej Anglickej ruže, návod na poschodovú svadobnú tortu, maľovanie na fondán, modelovanie rozprávkových víl či recept na malinové pokušenie z našej titulky.

 

Jar plná nápadov v časopise Torty od mamy

Titulka časopisu Torty od mamy jar 2021 Vonku začínajú pučať stromy, kvitnúť prvé kvietky, ožívajú včely… Jar je vždy symbolom nového začiatku. Po rušnom roku plného negatívnych správ je čas pozrieť sa vpred, zdvihnúť hlavu a zamerať sa na niečo, čo nám pomôže bez ujmy prežiť aj zvyšné ťažké obdobie.

Čoskoro príde Veľká noc a hoci bude opäť skromná, ako tá predošlá, nenechajme sa odradiť a napečme si spolu dobroty pre naše maškrtné jazýčky. To, že nemôžeme hostiť návštevy neznamená, že nemôžeme v kuchyni siahnuť po kvalitných surovinách a upiecť si všakovaké dobroty.

Voňavé Vianoce s časopisom Torty od mamy

Krásne vianočne ladené zimné vydanie časopisu Torty od mamy je už v novinových stánkoch a obchodoch. Podaktorí z Vás ho už možno listovali, iní zas ešte to šťastie nemali. V každom prípade aj tentoraz sa máte na čo tešiť.

V poslednom vydaní časopisu v tomto roku vám prinášame opäť množstvo skvelých receptov a tipov na fantastické pečenie, ktorým ohromíte nie len svoju rodinu, ale aj sviatočné návštevy.

Hneď v úvode časopisu nájdete tortovú podobu tradičného štedráka. Nevynechali sme parížske rožky, pistáciové tartaletky, gaštanové guľôčky ani perníkové cheesecaky či úžasne ľahkú, krehkú a chuťovo vynikajúcu Pavlovovej tortu.

Čaro Vianoc s časopisom Torty od mamy na ceste k nám

Titulka časopisu Torty od mamyČaro Vianoc je na ceste k nám

V zimnom vydaní časopisu Torty od mamy vám prinášame množstvo fantastických tipov na skvelé sviatočné či vianočné dobroty. Zozbierali sme pre vás tipy od tých najjednoduchších až po zložitejšie a od klasických až po tie menej známe.

Vianoce si rozhodne nevieme predstaviť bez vône medu a škorice, škrípavého zvuku orechov pod zubami, či drobného červeného ovocia. Hneď v úvode časopisu na vás čaká šťavnatý makovo-orechový korpus štedrej torty, ktorý na ďalších stranách krásne dopĺňa čokoládová bábovka a jednoduchá torta s brusnicami a škoricou.

Stránky

Sezónne recepty

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.