Časopis

Letné pečenie s časopisom Torty od mamy

Ovocné torty, prekvapia a ohúria na každej oslave. Neváhajte a pripravte si s nami torty ako z cukrárne. Recepty a návody ako na to vám ponúkajú amatérske a profesionálne cukrárky zo Slovenska a Čiech. V letnom čísle nájdete 23 lahodných receptov.

Letné číslo časopisu Torty od mamy

Šťavnaté a svieže torty v časopise Torty od mamy

Titulka časopis Torty od mamy 2 2018 Vyberte si z našej ponuky receptov na letné pečenie. Šťavnaté, svieže a ľahké ovocné torty sú tu pre vás. Torty plné čerstvých a kvalitných surovín. Nájdete tu 23 ľahkých a rýchlych receptov na ovocné koláčiky či torty, ktoré si isto zamilujete.

Ponúkame návod na netradičné ale efektné zdobenie kandizovaným ovocím. Taktiež recept na maslové sušienky vhodné ako dekorácia pre torty a rôzne dezerty. Vyskúšajte s nami recept na domácu hmotu na jedlú čipku. Ale aj bielkovo-maslový krém, ideálny na potretie tort s nefalšovanou chuťou leta. Naučíme vás piecť makrónky, talianskou metódou.

Neodolateľné torty v novom čísle časopisu Torty od mamy

Krémové torty, svojou rôznorodosťou chutí dostanú aj tých najnáročnejších maškrtníkov. Nechajte sa nami inšpirovať. Ponúkame torty o akých snívate. Krémové, ľahké, svieže, smotanové a neodolateľne zároveň. Nadýchané vláčne korpusy či lahodné krémy rozplývajúce sa na jazyku.

Jarné číslo Torty od mamy 2018

Dokonalý pôžitok chutí v jarnom čísle časopisu Torty od mamy

Titulka casopisu Torty od mamy 1 2018

Po dlhej zime máme chuť na ľahšie a svieže dezerty. Preto sme pre vás pripravili sladké jarné menu zložené z 20 receptov na torty, 7 receptov na koláče a zákusky. A k tomu 13 fotopostupov na zdobenie tort. Zaujímavé rozhovory zo sveta meringov a medovníkov v podaní slovenských cukrárok.

Neviete ako ozdobiť tortu? Ponúkame vám rôzne techniky ako zdobenie marcipánom, krémom, čokoládou, karamelom či ovocím, ... Inšpirujte sa! Nájdete to množstvo rád a postupov ako jednoducho a vkusne zdobiť.

Čas sviatočný s časopisom Torty od mamy

Čas vianočný, čas nádherný, čas sviatočný...

V zimnom čísle časopisu Torty od mamy sme pre vás pripravili recepty plné vôní a chuti. Ponúkame vám výnimočné torty, na výnimočné dni. Torty pre malých aj veľkých maškrtníkov. Chuť orechov a medu, čokoládové dobroty,... Ľahké a nadýchané krémy, ktoré sa rozplývajú na jazyku. Vôňu vanilky a škorice, ktoré vykúzlia tú správnu atmosféru. Snehovú tortu, pusinky a makrónky. Voňavé i maľované medovníky rozvoňajú váš domov. No nájdete tu aj ovocné torty, tiramisu, gaštanový cheesecake, bábovku, muffiny a mnoho ďalšieho. Máme pre vás 23 receptov a 14 fotopostupov krok za krokom.

z časopisu Torty od mamy 4-2017

Pečieme s fantáziou a časopisom Torty od mamy

Sviatky musia byť štedré, bohaté ale hlavne sladké. Vždy sa však nájde čas aj na menšie experimenty. Pozrite si naše klasické aj menej tradičné recepty na slávnostné dobroty v novom čísle časopisu Torty od mamy.

Ak hľadáte inšpiráciu, ponúkame vám pestrú paletu receptov. Pečieme so sušeným či marinovaným ovocím, kokosom, orechmi a čokoládou. Vyskúšajte s nami recepty a sladké modelovanie podľa podrobného fotopostupu. Máme pre vás 23 receptov a 14 fotopostupov.

Hravé pečenie pre všetkých s časopisom Torty od mamy

Letné číslo časopisu Torty od mamy je plné receptov na svieže ovocné dezerty a torty, čokoládové maškrty a RAW koláče. Potešíme najmä tých, ktorí milujú ľahké nadýchané piškótové cesto a sviežu chuť smotany v spojení s ovocím. Nájdete tu recept na mascarpone krém, čokoládovú penu, odpaľované cesto, limetkový krém, francúzsky dezert s malinami, kokosový krém,... Ale aj tiramisu tortu, čokoládovú tortu, mandľový dezert s hruškami, smotanovo-citrónový koláč, tartaletky s ovocím, vanilkovú tortu,... A mnoho ďalšieho.

Čaro letných maškŕt v časopise Torty od mamy

Poďte s nami maškrtiť... Pripravte svojim blízkym osviežujúce dezerty na oslavu leta či blížiaceho sa konca školského roka. V časopise Torty od mamy vám ponúkame plnú priehršť receptov na ovocné dezerty, drip torty, čokoládové maškrty a RAW koláče. Taktiež 14 fotopostupov na zdobenie tort a medovníkov.

Rosalind Miller z Londýna nám porozpráva o trendoch, ktoré hýbu sladkým svetom. Máme tu pre vás torty pre malé i veľké parádnice, dovolenkovú či indiánsku tortu. Tortu zdobenú maľbou. Pestrofarebnú mozaiku – jednoduchý a efektný tip, ktorým ohromíte každého.

Nepremeškajte to najlepšie z jarného pečenia

titulka 1/2017 V jarnom čísle časopisu Torty od mamy nájdete 18 postupov „krok za krokom“ ako ozdobiť torty a 14 overených receptov.

Rozhovory a inšpirácie z Ameriky.

Nové inšpirácie a trendy v časopise Torty od mamy

Nové inšpirácie a trendy v pečení

„Myslím, že je dôležité používať kvalitné suroviny, najmä čokoládu a maslo. A takisto piecť tortu čo najbližšie k dátumu udalosti. Zbytočne nekupujte množstvo nástrojov na dekorovanie. Je neuveriteľné, čo dokážu urobiť s fondánom alebo plastickou čokoládou vaše dve ruky.“, vyznáva sa Anne Heap, ktorá sa podelila o fotopostup na jarnú tortičku. Svetom sladkej mágie sušienok a ich výrobou nás zase prevedie uznávaná Julia M Usher. Veríme, že vás americké cukrárky inšpirovali a vaše pečenie bude pre vás sladkou zábavou.

Stránky

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.