Časopis

Čas sviatočný s časopisom Torty od mamy

Čas vianočný, čas nádherný, čas sviatočný...

V zimnom čísle časopisu Torty od mamy sme pre vás pripravili recepty plné vôní a chuti. Ponúkame vám výnimočné torty, na výnimočné dni. Torty pre malých aj veľkých maškrtníkov. Chuť orechov a medu, čokoládové dobroty,... Ľahké a nadýchané krémy, ktoré sa rozplývajú na jazyku. Vôňu vanilky a škorice, ktoré vykúzlia tú správnu atmosféru. Snehovú tortu, pusinky a makrónky. Voňavé i maľované medovníky rozvoňajú váš domov. No nájdete tu aj ovocné torty, tiramisu, gaštanový cheesecake, bábovku, muffiny a mnoho ďalšieho. Máme pre vás 23 receptov a 14 fotopostupov krok za krokom.

z časopisu Torty od mamy 4-2017

Pečieme s fantáziou a časopisom Torty od mamy

Sviatky musia byť štedré, bohaté ale hlavne sladké. Vždy sa však nájde čas aj na menšie experimenty. Pozrite si naše klasické aj menej tradičné recepty na slávnostné dobroty v novom čísle časopisu Torty od mamy.

Ak hľadáte inšpiráciu, ponúkame vám pestrú paletu receptov. Pečieme so sušeným či marinovaným ovocím, kokosom, orechmi a čokoládou. Vyskúšajte s nami recepty a sladké modelovanie podľa podrobného fotopostupu. Máme pre vás 23 receptov a 14 fotopostupov.

Hravé pečenie pre všetkých s časopisom Torty od mamy

Letné číslo časopisu Torty od mamy je plné receptov na svieže ovocné dezerty a torty, čokoládové maškrty a RAW koláče. Potešíme najmä tých, ktorí milujú ľahké nadýchané piškótové cesto a sviežu chuť smotany v spojení s ovocím. Nájdete tu recept na mascarpone krém, čokoládovú penu, odpaľované cesto, limetkový krém, francúzsky dezert s malinami, kokosový krém,... Ale aj tiramisu tortu, čokoládovú tortu, mandľový dezert s hruškami, smotanovo-citrónový koláč, tartaletky s ovocím, vanilkovú tortu,... A mnoho ďalšieho.

Čaro letných maškŕt v časopise Torty od mamy

Poďte s nami maškrtiť... Pripravte svojim blízkym osviežujúce dezerty na oslavu leta či blížiaceho sa konca školského roka. V časopise Torty od mamy vám ponúkame plnú priehršť receptov na ovocné dezerty, drip torty, čokoládové maškrty a RAW koláče. Taktiež 14 fotopostupov na zdobenie tort a medovníkov.

Rosalind Miller z Londýna nám porozpráva o trendoch, ktoré hýbu sladkým svetom. Máme tu pre vás torty pre malé i veľké parádnice, dovolenkovú či indiánsku tortu. Tortu zdobenú maľbou. Pestrofarebnú mozaiku – jednoduchý a efektný tip, ktorým ohromíte každého.

Nepremeškajte to najlepšie z jarného pečenia

titulka 1/2017 V jarnom čísle časopisu Torty od mamy nájdete 18 postupov „krok za krokom“ ako ozdobiť torty a 14 overených receptov.

Rozhovory a inšpirácie z Ameriky.

Nové inšpirácie a trendy v časopise Torty od mamy

Nové inšpirácie a trendy v pečení

„Myslím, že je dôležité používať kvalitné suroviny, najmä čokoládu a maslo. A takisto piecť tortu čo najbližšie k dátumu udalosti. Zbytočne nekupujte množstvo nástrojov na dekorovanie. Je neuveriteľné, čo dokážu urobiť s fondánom alebo plastickou čokoládou vaše dve ruky.“, vyznáva sa Anne Heap, ktorá sa podelila o fotopostup na jarnú tortičku. Svetom sladkej mágie sušienok a ich výrobou nás zase prevedie uznávaná Julia M Usher. Veríme, že vás americké cukrárky inšpirovali a vaše pečenie bude pre vás sladkou zábavou.

Sladká jar s časopisom Torty od mamy

Pestré jarné pečenie je tu! Ponúkame 18 postupov „krok za krokom“ a 14 overených receptov. Rozhovory a inšpirácie z Ameriky - zaujímavé postrehy zo sveta pečenia nám prezradili Julia M UsherAnne Heap.

 Prekvapte svojich oslávencov a darujte im originálny darček, ktorý je plný vôní, chutí a dokonca sa dá aj zjesť.

Ponúkame vám recepty na bielkový krém, krémové torty, dobroty v košíčkoch, nepečené zákusky, semifredá, ozdoby z isomaltu či čokolády.

Predplatné časopisu Torty od mamy na rok 2018

Predplaťte si exkluzívny magazín pre milovníkov tort za výhodnú cenu!  Predplatné je najspoľahlivejšia cesta ako sa dostať k časopisu Torty od mamy. 

Časopis Torty od mamy distribuujeme prostredníctvom siete novinových stánkov, obchodných reťazcov, pobočiek Slovenskej pošty a predajní s cukrárskymi pomôckami. Cena jedného výtlačku v roku 2017 bude 1,99 €.

Svet sladkého tvorenia nájdete na 52 stranách. Časopis Torty od mamy vychádza 4x ročne.

Predplaťte si časopis Torty od mamy prostredníctvom Petit Press a.s a časopis môže byť váš za 1,50€.

Jedinečné osudy cukrárov v časopise Torty od mamy

Vášeň, tvrdá práca, neustále učenie sa a experimentovanie s novými nápadmi, to všetko nadchýna a poháňa vpred Lindu Knop - cukrárku a dekoratérku z Juhoafrickej republiky, ktorá sa podelila o zaujímavé a sladké inšpirácie. Oľga Noskovová z Ruska vytvára úžasné zrkadlové torty. A nám sa podarilo získať krátky rozhovor o jej tvorbe. Ako ožil sladký sen nám vyrozpráva Jaroslava Kasálková z Čiech, ktorá pre vás pripravila rozprávkovú tortu s medvedíkom a machovým domčekom.

časopis Torty od mamy 4/2016

Prichádzajú Vianoce a s nimi aj zimné číslo časopisu Torty od mamy

Prichádzajú najkrajšie sviatky roka

Prv, ako „skočíte“ do príprav vianočnej atmosféry, skúste si nájsť malú chvíľku a nechajte sa zlákať našim spoločným dielom - časopisom Torty od mamy. Inšpirujte sa a ochutnajte širokú paletu tort, zákuskov a medovníkov.

Ponúkame vám jednoduché recepty pre sladké spoločné chvíle. Klasické plnené oriešky, ktoré hravo zvládnu aj začiatočníci. Kokos, sušené ovocie, škorica, orechy a ďalšie ingrediencie nájdete v ponúkaných koláčikoch. Hriešne dobré a priam neodolateľné krémové torty s receptami.

Stránky

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.