Sladké tóny jesene v časopise Torty od mamy

V sladkých tónoch jesene

Jesenné číslo časopisu Torty od mamy Vneste spolu s nami jeseň do vašich kuchýň. Máme pre vás skvelé inšpirácie a vyše 30 lákavých receptov. Ponúkame recepty v ktorých dominujú jablká, orechy či gaštany. Naservírujte svojim hosťom jednoduchý dezert, ktorý ich úplne ohromí. Stavte na kombináciu chutí medu a citróna, čučoriedok a jogurtu či čokolády a pomaranča.

Hľadáte inšpiráciu na zdobenie torty? Ponúkame návod, ako vytvoriť nádhernú výzdobu z krémových kvetov. Taktiež máme pre vás tip na sladký darček pre zanietených rybárov. Či postup na medovníkové srdce cukrom vyšívané.

Vyskúšajte s nami orechový koláč s perníkovým korením, mrkvovo-orechovú tortu, mätový rez, gaštanový cheesecake, medový krémeš či sladké donutky. V novom čísle časopisu Torty od mamy nájdete recept na nadstavovaný korpus ale aj recept na domácu modelovaciu a burizónovú hmotu.

Nové číslo v jesennom šate nájdete v obchodíkoch s cukrárskymi pomôckami, v predajniach Kaufland, Tesco v novinových stánkoch, na pobočkách Slovenskej pošty, v e-shope obchod.petitpress.sk alebo si ho jednoducho predplaťte.

Časopis je tu pre vás od stredy  5. septembra 2018.

 Lucia Kocurová, šéfredaktorka časopisu Torty od mamy

Komentáre

super ÁnoÁnoÁnoÁnoÁnoSrdceSrdceSrdceSrdceSrdceSrdceObjímamObjímamObjímamObjímamObjímamObjímamObjímamObjímamObjímam

perfektnéé..velmi sa teším!

 

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.