Sladké leto s časopisom Torty od mamy

Leto prináša so sebou nekonečne veľa možností

Jar priniesla tento rok so sebou nielen kvitnúce stromy a nádherné počasie, ale aj koronavírus. S prichádzajúcim letom sa zdá, že chorobnosť je na ústupe a my sa môžeme čoraz viac a viac tešiť teplému a slnečnému letnému počasiu.

Obmedzenia sa uvoľňujú a my sa konečne môžeme stretávať na rodinných oslavách plných štebotu detí a výborných maškŕt. A aj práve preto sme v našom časopise po celú dobu úporne pracovali.

Titulka časopisu Torty od mamy 2 2020

V novom vydaní časopisu Torty od mamy nájdete viac ako tridsať receptov na skvelé letné dobroty, od smotanových dezertov, cez mascarpone, smotanu, pudingy až po lahodný karamel.

Horúce letné dni si treba ozvláštniť. Tento rok sa na dovolenku k moru asi tak ľahko nedostaneme, tak prečo si nespraviť večernú grilovačku doma pri bazéne? Po každom dobrom a výdatnom jedle padne vhod malý zákusok. V letnom vydaní časopisu nájdete recepty na cheesecaky, ovocné tartaletky, želé torty, broskyňové či marhuľové koláčiky a mnohé ďalšie.

V lete nám na stole rozhodne nesmú chýbať kúsky ovocia, ako sú: jahody, maliny, černice, čučoriedky a ríbezle. A práve z týchto druhov ovocia sme pre Vás zozbierali asi najviac receptov. Okrem nich vás v aktuálnom vydaní inšpirujú rozhovory s úspešnými slovenskými a českými cukrárkami, pre ktoré je pečenie vášeň a motor v živote.

Naučíme vás ako robiť fault line dekor, drip tortičky a poschodové svadobné torty. Rovnako vám prinášame návod ako kresliť do ganáže, aby vám vznikol na torte krásny vzor. Neviete maľovať? To vôbec nevadí, poradíme vám ako vymodelovať ozdoby na tortu len na základe fotografie.

Pečenie bez lepku, laktózy, múky či cukru už nie je tabu. V našom časopise nájdete tiež návody ako na to. Jediné čo potrebujete je chcieť vyskúšať niečo nové.

Ak vás už nebaví zákusky si len kupovať, inšpirujte sa naším časopisom Torty od mamy, ktorý si môžete zakúpiť  v obchodoch s cukrárskymi pomôckami, v predajniach Kaufland a Hyper Tesco. Nájdete nás tiež na pultoch novinových stánkov, na pobočkách Slovenskej pošty alebo si nás môžete jednoducho predplatiť z pohodlia domova a my vám budeme časopis pravidelne zasielať do vašej schránky.

Druhé číslo časopisu Torty od mamy v roku 2020 vychádza už v utorok 2. júna.

 Veronika Šulík, šéfredaktorka

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.