Sladká symfónia jesene v časopise Torty od mamy

titulka Torty od mamy jeseň 2019 Sladká symfónia jesene

Vychutnajte si všetko, čo vám jeseň ponúka. V novom čísle časopisu Torty od mamy sme pre vás pripravili postupy na sladké zdobenie a 30 receptov. Pre veľkých maškrtníkov tu máme extra dávku sladkého v podobe čokolády, karamelu, vanilky, tvarohu, medu či gaštanov. Neváhajte tieto ingrediencie spojiť s ďalšími, čím vytvoríte maškrty, ktoré chutia naozaj božsky.

Vôni čerstvo upečenej torty so šťavnatou plnkou sa len máločo vyrovná. Ponúkame recept na jahodovo-passion fruit tortu, tvarohový dezert, red velvet tortičku, jablkovo-škoricovú tortu a mnoho ďalšieho. Taktiež prinášame recepty v ktorých hrá prím mak, tekvica či hrušky.

Z obsahu jesenného čísla časopisu Torty od mamy

Poznáte fault line tortu a popsicles, nové trendy v pečení? Skúste s nami tortu zdobenú „roztrhaným“ krémom. Tortu, ktorá je v zlomovej línii jednoducho ohromujúca. Alebo jednoduché ale originálne koláčiky na paličke.

Časopis Torty od mamy je tu pre vás, zakúpiť si ho môžete už od stredy  4. septembra 2019. Nájdete ho v obchodíkoch s cukrárskymi pomôckami, v predajniach Kaufland, Tesco, v novinových stánkoch, na pobočkách Slovenskej pošty, v e-shope Petit Press alebo si ho predplaťte. 

 Lucia Kocurová, šéfredaktorka časopisu Torty od mamy

Komentáre

Už ho mám! SrdceSrdceSrdceJe ako vždy, waaau!TlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskam

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.