Sladká jar s časopisom Torty od mamy

Titulka časopisu Torty od mamy 1/2017 Pestré jarné pečenie je tu! Ponúkame 18 postupov „krok za krokom“ a 14 overených receptov. Rozhovory a inšpirácie z Ameriky - zaujímavé postrehy zo sveta pečenia nám prezradili Julia M UsherAnne Heap.

 Prekvapte svojich oslávencov a darujte im originálny darček, ktorý je plný vôní, chutí a dokonca sa dá aj zjesť.

Ponúkame vám recepty na bielkový krém, krémové torty, dobroty v košíčkoch, nepečené zákusky, semifredá, ozdoby z isomaltu či čokolády.

Ďalej postupy na sladké kvety - púpavy, kaktus, strapaté kvety, kosatec, nevädza, omamná frézia a pivónia. Svadobnú tortu zdobenú kombináciou čipky, ornamentov a maľby s kovovým leskom. Nezabúdame ani na sladké postavičky – škriatkov, trpaslíkov, hravé pandy, sloniu rodinku či veľkonočného zajačika. A nakoniec máme pre vás aj zdobenie 3D medovníkových kraslíc s receptom na medovníky.

 

Časopis si môžete kúpiť v obchodíkoch s cukrárskymi pomôckami, v predajniach Kaufland, Tesco, Hypernova, Carrefour, v novinových stánkoch, na pobočkách Slovenskej pošty alebo formou predplatného.  A to už od stredy 8. marca 2017.

 Lucia Kocurová, šéfredaktorka časopisu Torty od mamy

 

Komentáre

ÁnoÁnoÁnoÁnoÁnoÁno

TlieskamTlieskamTlieskamÁnoÁnoÁno

TlieskamTlieskamTlieskam

TlieskamTlieskamTlieskam

TlieskamTlieskamTlieskam

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.