Pečieme s fantáziou a časopisom Torty od mamy

Sviatky musia byť štedré, bohaté ale hlavne sladké. Vždy sa však nájde čas aj na menšie experimenty. Pozrite si naše klasické aj menej tradičné recepty na slávnostné dobroty v novom čísle časopisu Torty od mamy.

Ak hľadáte inšpiráciu, ponúkame vám pestrú paletu receptov. Pečieme so sušeným či marinovaným ovocím, kokosom, orechmi a čokoládou. Vyskúšajte s nami recepty a sladké modelovanie podľa podrobného fotopostupu. Máme pre vás 23 receptov a 14 fotopostupov.

Nájdete tu krémové, čokoládové i poťahované torty. Ale aj hruškovo-karamelové prekvapenie, gaštanový cheesecake, bábovku s pekanovými orechami, čokoládovo-mätový tart, nadýchané kremrolky či tartaletky. Torty rôznych chutí ako čokoládovú, makovú, snehovú, pribináčikovú, perníkovú, orieškovú i ovocnú. Torty zdobené sladkými kvetmi a postavičkami. Taktiež recept na fantastické a obľúbené makrónky. A mnoho ďalšieho... Inšpirujte sa a vytvorte tak oku lahodiace dobroty.

 

 Časopis si môžete kúpiť v novinových stánkoch, v obchodíkoch s cukrárskymi pomôckami, v predajniach Kaufland, Tesco, Carrefour, na pobočkách Slovenskej pošty, v e-shope Petit Press alebo formou predplatného a to už od stredy  22. novembra 2017.

Lucia Kocurová, šéfredaktorka časopisu Torty od mamy

Komentáre

naozaj sa teším...Torta..uvarím kávu, sadnem do kresla a budem sa vytešievat....a možno ma to už konečne naladí na tie Vianoce..Chichocem saSrdceTorta

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.