Pečenie s časopisom Torty od mamy je zábava

Titulka časopisu Torty od mamy 4/2018 Nezabúdajte, pečenie je zábava!

V novom čísle časopisu Torty od mamy vám ponúkame rady a tipy na prípravu vianočného pečiva. Neváhajte a napečte si ich s nami do zásoby. Nájdete v ňom recepty na najlepšie torty s medom, orechmi, karamelom, čokoládou ale aj s ovocím. Sladké delikatesy a kombinácie chutí. Mäkučká, sladká a šťavnatá je naša ponuka dezertov -  francúzske profiteroles, kakaové kocky, malinové minidezerty a marhuľové semifredá.

Medovníky, ktoré rozvoňajú domov. Medovníky zdobené 3D kvetmi či s nádychom Vianoc.

Svetom vegánskeho pečenia vás prevedie a zaujímavý recept predstaví Petra Stahlová.

Objavte s nami maslový karamel, bezlepkový orieškový korpus, malinový krém, karamelizované hrušky, mandľový korpus, pálenú hmotu a mnoho ďalšieho. Nepečené a lahodné dobroty: kavové štafetky, kokosové guľôčky, osie hniezda, nugátové štvorce či karamelové burizonky.

z časopisu Torty od mamy 4 2018

Spoločne si pripravíme snehové vločky s isomaltu, čokoládové gule, anjela, modelované šišky, ornamenty s nádychom módy a volánikové ruže.

Tešte sa na sladké sviatky a nezabúdajte, pečenie je zábava! Sme tu pre Vás.  Zimné číslo časopisu Torty od mamy nájdete už od stredy  21. novembra 2018.

Časopis Torty od mamy si môžete  zukúpiť v obchodíkoch s cukrárskymi pomôckami, v predajniach Kaufland, Tesco v novinových stánkoch, na pobočkách Slovenskej pošty, v e-shope Petit Press alebo si ho predplaťteČasopis Torty od mamy, aj predchádzajúce čísla, si môžete zakúpiť už aj v elektronickej verzii na Alza.sk

 Lucia Kocurová, šéfredaktorka časopisu Torty od mamy

Komentáre

Jedno z najlepších a najkrajších vydaní TOM TlieskamTlieskamTlieskam

Sme radi, že sa páči. Úsmev

prešla a prečítala som ho celý a som očarená - ďakujem!SrdceSrdceSrdce

SrdceSrdceSrdce

Já se moc omlouvám za chybu v receptu na MANDLOVÉ NEPEČENÉ TRUBIČKY. V receptu má být jen 1 lžička mandlového aroma, dvě lžíce je hodně. Omlouvám se za chybu. 

Dobrý deň, mohli by ste prosím, uviesť kedy v roku 2019 budú v ponuke nové čísla časopisu. Kedy vychádzajú a bude možné ich kúpiť v novinových stánkoch? Srdečná vďaka.

S pozdravom Albi

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.