Neodolateľné torty v novom čísle časopisu Torty od mamy

Neodolateľné krémové torty

Krémové torty, svojou rôznorodosťou chutí dostanú aj tých najnáročnejších maškrtníkov. Nechajte sa nami inšpirovať.  Ponúkame torty o akých snívate. Krémové, ľahké, svieže, smotanové a neodolateľne zároveň. Nadýchané vláčne korpusy či lahodné krémy rozplývajúce sa na jazyku. Ak túžite po spojení kvalitných surovín, precíznej práci a lahodnej chuti, máme pre vás jedinečné a chutné tipy.

V jarnom časopise Torty od mamy plnom sladkých chutí na vás čaká 20 receptov na torty, 7 receptov na koláče a zákusky a 13 fotopostupov na zdobenie tort.  

Z jarneho cisla casopisu Torty od mamy 2018

V najnovšom čísle nájdete: čokoládovo-jahodovú či kokosovo-limetkovú tortu. Delikátne torty s jemnou chuťou tvarohu, čokolády a sladkého banánu. Taktiež vanilkovú, malinovú alebo krtkovu tortu. Zaujímavé recepty na čokoládové guľky a medové plasty. Vyskúšať môžete aj nadýchaný švajčiarsky maslový krém, parížsky krém, mliečný karamel, kokosový krém či krém z bielej čokolády. Z koláčikov zase citrónové minibábovky, limetkové maslové sušienky, brownies, čokoládové košíčky, oválky s kokosovým krémom, poke cake a citrónový bochník.

Ponúkame postupy na ozdoby z jedlého papiera, na čokoládovo- čipkové kvety a sladkú maľbu. Spoločne vymodelujeme mačičku, kačičky, motýľa, dievčatko a škriatka. Naučíme sa pripravovať 3D torty – kabelku, hríbik a dinojaštera. Nezabúdame ani na sladké kvety ako magnólia, lekno, snežienky, krokusy, jarné cibuľky a fuchsie.

Časopis Torty od mamy si môžete kúpiť v novinových stánkoch, v obchodíkoch s cukrárskymi pomôckami, v predajniach Kaufland, Tesco, Carrefour, na pobočkách Slovenskej pošty, v e-shope Petit Press alebo formou predplatného a to už od stredy  7. marca 2018.

Časopis Torty od mamy si môžete zakúpiť už aj v elektronickej verzii na

Alza.skAlza.cz

 Lucia Kocurová, šéfredaktorka časopisu Torty od mamy

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.