Neodolateľné maškrty v jesennom čísle časopisu Torty od mamy

Titulka časopisu Torty od mamy Neodolateľne dobré maškrty

Časopis Torty od mamy vám ponúka 30 receptov. Upiecť ich môžete na špeciálne príležitosti i vo všedný deň. Na výber máte lákavé a originálne koláče i torty. Neváhajte a vyskúšajte s nami niečo nové.

Neviete, aký darček kúpiť svojim známym? Skúste ich prekvapiť vlastným sladkým výtvorom. S receptami a postupmi „krok za krokom“ to zvládnu aj začiatočníci.

Príprava je základ skvelej maškrty. Skúste chutné, pestré a jednoduché koláče. Nájdete tu hruškový s mandľami, tvarohové rezy, jablkovú štrúdľu, tekvicový a karamelový koláč.

Bez ozdôb to nejde. Vymodelujte si sladkú postavičku, skalnú ružu, orchideu či čokoládové listy. Vašim tortám tak dodáte neodolateľný a originálny šmrnc.

Neváhajte a kúpte si časopis Torty od mamy. Nájdete ho v obchodíkoch s cukrárskymi pomôckami, v predajniach Kaufland, Tesco, Hypernova, Carrefour, v novinových stánkoch, na pobočkách Slovenskej pošty, v e-shope Petit Press alebo si ho predplaťte. Časopis je tu pre vás od stredy  4. septembra 2019.

 Lucia Kocurová, šéfredaktorka časopisu Torty od mamy

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.