Letné číslo časopisu Torty od mamy

Kreatívne sladké nápady

Titulka časopisu Torty od mamy leto 2019 Pripravte si s nami 38 letných, delikátnych a sviežich receptov.

Kúpte si letné vydanie časopisu Torty od mamy a vyskúšajte  čučoriedkovú tortu, malinovú so snehovým plátom, venčeky, sezónnu jahodovo-smotanovú tortu, nektárinkový koláč, nepečený cheesecake, panna cottu s marhuľami, osviežujúce pokušenie so slaným karamelom, čokoládovú tortu s orechmi, orechovo–gaštanovú tortu s čučoriedkami, marhuľový koláč s tvarohom, ríbezľový koláč s jemnými pusinkami, vanilkovú tortu s citrónovým krémom, pinacoladové minitortičky, čokoládovo-kokosovú tortu, redvelvet tortičky s ovocím či sladké maškrty na stopke.

Ponúkame niekoľko tipov a receptov na drip tortičky a krémové narodeninové či svadobné torty, ktoré sú trendom posledných rokov. Zdobené kvetmi a sezónnym ovocím, priam lákajú k zahryznutiu.

Z obsahu časopisu Torty od mamy 2 2019

Vyskúšajte nový trend reliéfneho zdobenia pomocou foriem s rôznou štruktúrou a farebné dekorovanie patinou. Prinášame vám skvelý tip na originálne zdobenie, spojením vrstvenia krému s modelovaním.

Ručne maľovaná torta, to už je niečo! Nebojte sa a doplňte maľbu žiariacimi kvetmi z isomaltu, výsledok bude úchvatný. Urobte radosť malým oslávencom rozkošnou sovičkou. Veselá tortička sa tak stane jedinečným sladkým doplnkom každej detskej oslavy. To všetko a ešte viac nájdete v novom čísle časopisu Torty od mamy.

Sladký časopis je tu pre vás, zakúpiť si ho môžete už od stredy  5. júna 2019. Nájdete ho v obchodíkoch s cukrárskymi pomôckami, v predajniach Kaufland, Tesco, v novinových stánkoch, na pobočkách Slovenskej pošty, v e-shope Petit Press alebo si ho predplaťte. Časopis je tu pre vás od stredy  5. júna 2019.

 Lucia Kocurová, šéfredaktorka časopisu Torty od mamy

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.