Jesenné tortobranie s časopisom Torty od mamy

Nemusíme mať nutne len vinobranie, ale s našim sladkým magazínom Torty od mamy môžeme mať smelo aj tortobranie. V najnovšom vydaní nájdete množstvo skvelých nápadov, tipov a rád na tie najfantastickejšie krémy, korpusy či drobné zákusky.

titulka časopisu Torty od mamy jeseň 2022

Nahliadneme spolu do tajov francúzskych dezertov, ale pozrieme sa aj na svadobné tabule ku candy barom a hlavne si s nami môžete vyskúšať recepty, v ktorých vynikajú tradičné jesenné suroviny.

Jablká, orechy, hrušky, slivky, gaštany a mnohé iné. Tentoraz pohladíme všetky chuťové poháriky. Svoje recepty vám ponúknu nové začínajúce cukrárky, ale aj naše verné stálice.

Jesenné vydanie časopisu Torty od mamy je už nejakú tú hodinku vonku, a ak ste doteraz nemali možnosť si ho zakúpiť, rozhodne sa poponáhľajte aspoň si ho prelistovať. Nezabudli sme ani na tradičný Halloween a s ním spojené „strašidelné“ dekorovanie zákuskov a tortičiek.

Ukážky z časopisu Torty od mamy 3 2022

V najnovšom vydaní  nájdete tiež niekoľko skvelých receptov na laskonky, či lahodné karamelové krémy. Chýbať nebude ani exotická príchuť manga či recept na „zákerné“ makrónky. Spolu s nami si napečiete zdravo a aj pre deti.

Časopis Torty od mamy si zakúpite v novinových stánkoch, v trafikách, veľkých hypermarketoch alebo supermarketoch, ale najjednoduchšie máte, ak si nás jednoducho predplatíte a už vám žiadne číslo viac neujde. Prajem príjemné čítanie a pečenie.

 

Jesenné vydanie časopisu Torty od mamy si môžete zakúpiť od utorka 6. septembra 2022:

 Veronika Šulík, šéfredaktorka

Sezónne recepty

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.