Jeseň s vôňou čokolády v časopise Torty od mamy

Čarokrásna jeseň s vôňou čokolády

A je to tu. Jesenné vydanie časopisu Torty od mamy nájdete už čoskoro v novinových stánkoch, na pultoch predajní či vo vlastných poštových schránkach. Hoci jeseň so sebou prináša sychravejšie počasie, jej krásnejším ekvivalentom sú určite nádherne sfarbené listy stromov a typická jesenná vôňa všade vôkol nás. Pri chladnejšom počasí sa častejšie utiekame do teplej náruče našich domovov a tí z nás, ktorí majú radi vôňu čerstvo upečených koláčikov aj k teplu rúry.

Titulka časopisu Torty od mamy 3021

Najnovšie vydanie nášho sladkého časopisu Torty od mamy vás vtiahne do jablkových snov, ale tiež vás zahreje sladkou čokoládou či domácim karamelom. Na 52 stranách nájdete opäť množstvo skvelých receptov na báječné torty, ale aj menšie zákusky. Špecialitou tohto vydania je určite Filip Dihel. Český cukrár, ktorý vám ukáže ako vyskladať trie najkrajšie svadobné torty a docieliť, aby boli perfektne stabilné.

Okrem Filipa vám však už tradične prinášame recepty od Moniky Hodanovej či Evky Kuzmovej. Určite nás v stánkoch neprehliadnite, pretože Maťka Ďurčeková si pre vás pripravila ďalšiu špecialitu vo forme tortičky s líškou a v najnovšom vydaní tiež nájdete viacero návodov a fotopostupov na vytvorenie rôznych druhov kvietkov.

Druhou špecialitou tohtoročnej jesene u nás sú likérové špice tak trochu inak. O recept na ne sa s vami podelí Martina Dúbravková, ktorá si pre nás pripravila aj alternatívu z bielej čokolády a náplňou vhodnou aj pre deti.

Aby som Vám však neprezradila všetko, čo stránky časopisu ukrývajú, nateraz sa odmlčím. Nezabudnite však, že do vydania nového čísla, zostáva už len pár dní. Kúpiť si ho môžete od 7.9. na poštách, či v Kauflande, Tescu, novinových stánkoch alebo jednoducho a pohodlne z tepla domova si nás môžete objednať aj v online verzii, prípade si zakúpiť rovno predplatné.

Veronika Šulík, šéfredaktorka

Sezónne recepty

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.