Voňavá jeseň plná nápadov s časopisom Torty od mamy

Voňavá jeseň plná inšpiratívnych nápadov a nových chutí

V jesennom vydaní časopisu Torty od mamy vám prinášame množstvo skvelých receptov na ľahké i komplikovanejšie koláče, zákusky i tortičky. A keďže jeseni kraľujú jablká, hrušky, gaštany či orechy, recepty, ktoré vám prinášame, budú najmä z týchto surovín.

Titulka časopisu Torty od mamy 3 2020

Hneď v úvode vás očarí čokoládovo-malinová torta, ktorú nasleduje inšpiratívna svadobná. Tortička je vzhľadovo jednoduchá, ale nádherná, tú by ste mohli zvládnuť upiecť aj samé doma.

Čakáte návštevu? Inšpirujte sa ďalším jednoduchým receptom na chutnú jablkovú tortu s bielkovým snehom. Zaručene bude chutiť každému, komu ju ponúknete. Ak nemáte po ruke jablká, v časopise nájdete recept aj na ďalšiu chutnú maškrtu v podobe hruškového loafu či bábovky.

A pre úplných začiatočníkov tu máme dokonca detailný fotopostup na dokonalý cheesecake. Už ste ho skúšali? Cheesecaky sú skutočne famózne. Samozrejme, ak máte radi mliečne veci.

Pre tie odvážnejšie a skúsenejšie z vás prinášame aj nové fotopostupy na modelovanie. Urobte si s nami bábiku z modelovacej hmoty, nemusí zdobiť len tortu, ale pokojne ju môžete nechať aj za oknom detskej izby. Ďalšou veľkou výzvou budú určite makrónky. Priznajte sa, ktoré ste ich už skúšali a nepodarky skončili vždy v koši? Skúste teda ešte tento recept a možno sa konečne dočkáte úspechu. Tešiť sa môžete i na nové trendy.

Na stránkach nášho časopisu nájdete tiež inšpiratívne rozhovory s úspešnými a šikovnými cukrárkami a tiež krátke interview s dievčatami, ktoré sa zapojili do medzinárodnej spolupráce pri tvorbe nádherných svadobných tort na tému moslimská nevesta.

Tretie vydanie časopisu Torty od mamy si s príchodom jesene môžete kupovať v novinových stánkoch už od utorka 8. septembra 2020. Časopis dostať kúpiť v obchodoch s cukrárskymi pomôckami, či  vo vybraných predajniach Tesco alebo Kaufland. Najjednoduchšie však máte predplatiť si ho priamo na stránkach Petit Pressu a už vám viac žiadne číslo neujde.

Veronika Šulík, šéfredaktorka

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.