Jedinečné osudy cukrárov v časopise Torty od mamy

Titulka časopisu Torty od mamy 4/2016 Jedinečné osudy cukrárov

Vášeň, tvrdá práca, neustále učenie sa a experimentovanie s novými nápadmi, to všetko nadchýna a poháňa vpred Lindu Knop - cukrárku a dekoratérku z Juhoafrickej republiky, ktorá sa podelila o zaujímavé a sladké inšpirácie.

Oľga Noskovová z Ruska vytvára úžasné zrkadlové torty. A nám sa podarilo získať krátky rozhovor o jej tvorbe.

Ako ožil sladký sen nám vyrozpráva Jaroslava Kasálková z Čiech, ktorá pre vás pripravila rozprávkovú tortu s medvedíkom a machovým domčekom.

O zásadách pri práci s lesklými polevami nás oboznámi Jozefína Zaukolcová, ktorá prezradí aj dva zaujímavé recepty.

Zdeňek Tokár, víťaz minuloročnej súťaže Cukrársky festival v kategórii Svadobná torta a cukrové kvety sa podelil o fotopostup na tortičku v barokovom štýle.

 „Svetový deň zvierat“ spoločná medzinárodná aktivita s cieľom prepojiť čo najviac umelcov a vytvoriť cukrové diela inšpirované zvieratami z ich domáceho prostredia. Slovensko reprezentovala Karolina  Andreasová. A aké dielo vytvorila, to sa dočítate v časopise Torty od mamy.

Z obsahu časopisu Torty od mamy 4/2016 Plnené oriešky, Kokosové strapáčiky, Plnené kopčeky, Medovníkové košíčky, Arašidové kolieska – to sú recepty do zbierky. Karamelová, Red velvet či Pusinková – torty s receptami na plnku, korpus i zdobenie.

Ponúkame vám vynikajúci nápad, ako dodať torte čaro ligotavej zimy využitím strúhaného kokosu. Taktiež jednoduchý návod na krásnu a elegantnú lepenú ružu, ktorou môžete ozdobiť svadobné či narodeninové torty. Inšpirujte sa a vyskúšajte tieto jednoduché a efektné postupy aj vy.

Maľovaná torta, svadobné torty, Paríž a jeho kúzlo prenesené do sladkej podoby, torta s tvárou, snehuliak, vianočný stromček, zimná krajina, víly, torta s medovníkmi, zdobenie krémom, sladké kvety a 3D medovníky. Aj toto vás čaká v novom čísle časopisu Torty od mamy.

Sladký a inšpiratívny časopis si môžete kúpiť už od utorka  22. novembra 2016. 

Časopis plný fotopostupov, inšpirácii, receptov a zaujímavých rozhovorov si môžete kúpiť obchodíkoch s cukrárskymi pomôckami, v predajniach Kaufland, Tesco, Hypernova, Carrefour, v novinových stánkoch, na pobočkách Slovenskej pošty alebo formou predplatného. Zoznam predajcov časopisu Torty od mamy v Českej republike a viac o možnosti predplatného nájdete TU.

 Lucia Kocurová, šéfredaktorka časopisu Torty od mamy

Komentáre

Ďakujem časopis už mám je užasný celýSrdceSrdceSrdce

krásne číslo :)

Ďakujem, časopis už mám, je krásny ÁnoÁnoÁnoÁnoKvietok

Zaujali ma recepty na zrkadlovú polevu. Neviem, čo je to cristalin. Poradíte, prosím? Ďakujem

 

cristaline neutral - je to hotové netuhnúce želé, ktoré sa dáva aj na ovocie, korpusy a krémy aby neobsýchali, predáva to napr. spol.Zeus  

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.