Jarné farby, chute a vône v časopise Torty od mamy

Upečte si s nami tie najchutnejšie torty, ovocné zákusky, cheesecake či tartaletky. V ponuke máme torty a zákusky rozmanitých druhov a chutí od slovenských a českých cukrárok.

Z časopisu Torty od mamy 1 2019

Ochutnajte jemné ovocné zákusky poliate želatínou, dozdobené šľahačkou a ovocím. Torty s mrkvovo-orechovým, špenátovým, pistáciovým či makovým korpusom. Ponúkame aj maslové a smotanové krémy, dochutené ovocím, čokoládou, kávou a tvarohom. Taktiež tu nájdete jednoduché a zdravé pečenie v podobe nízkosacharidových receptov.

Titulka časopisu Torty od mamy 1 2019 Sladké snehové ozdoby - pusinky, lízanky, dúha či obláčik vykúzlia elegantné umelecké diela. Recept ako na to nájdete v novom čísle časopisu Torty od mamy. Nezabúdame ani na modelovanie či blížiacu sa Veľkú noc. Spoločne môžeme pripraviť jelenčeka, extravagantnú svadobnú tortu, torty zdobené sladkými kvetmi a medovníkové cifrované vajíčka. Jarný časopis plný receptov a postupov si môžete kúpiť už od stredy  6. marca 2019.

Časopis Torty od mamy si môžete  zukúpiť v obchodíkoch s cukrárskymi pomôckami, v predajniach Kaufland, Tesco v novinových stánkoch, na pobočkách Slovenskej pošty, v e-shope Petit Press alebo si ho predplaťteČasopis Torty od mamy, aj predchádzajúce čísla, si môžete zakúpiť už aj v elektronickej verzii na Alza.sk

 Lucia Kocurová, šéfredaktorka časopisu Torty od mamy

Komentáre

♥♥♥

ÁnoÁnoÁno

Teším sa! Srdce

pre mňa, TOP tortový časopis Srdce.  Ďakujeme SrdceBozkávam

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.