Hitparáda receptov v časopise Torty od mamy

Ani sme sa nenazdali a je tu jesenné obdobie. Predstavujeme vám hitparádu sladkých a chutných receptov. Jablká, orechy, gaštany, cvikla, mrkva... sú ingredienciami do tých najlepších jesenných koláčikov od mám a babičiek.  Upečte si ich spolu s nami a časopisom Torty od mamy.

Ak milujete pečenie rovnako ako my, neváhajte a vyskúšajte malinovú tortu, košíčky so snehovou pusinkou, koláč s červenou repou, čokoládový mousse, čučoriedkovú tortu s jogurtovým krémom či efektné medové tortičky. Ponúkame aj recepty bez lepku a laktózy, v podobe medovo-citrónového cheesecake a čokoládovo-pomorančového koláča.

Nezabudli sme ani na modelovanie sladkých kvetov, 3D tortu, svadobné a narodeninové torty. Nájdete tu recept na snehové pokušenie, nadstavovaný korpus, základný bielkový krém, recept na domácu modelovaciu a burizónovú hmotu či lemon curd.

Z časopisu Torty od mamy 3 2018

Každá strana časopisu, každý recept a torta nech je pre vás sladkým zážitkom. Neváhajte a zakúpte si časopis Torty od mamy. Nájdete ho už od stredy  5. septembra 2018.

Poďme sa teda s chuťou pustiť do toho! Časopis Torty od mamy je tu pre vás, zakúpiť si ho môžete  v obchodíkoch s cukrárskymi pomôckami, v predajniach Kaufland, Tesco v novinových stánkoch, na pobočkách Slovenskej pošty, v e-shope Petit Press alebo si ho predplaťteČasopis Torty od mamy, aj predchádzajúce čísla, si môžete zakúpiť už aj v elektronickej verzii na Alza.sk

 Lucia Kocurová, šéfredaktorka časopisu Torty od mamy

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.