Dokonalý pôžitok chutí v jarnom čísle časopisu Torty od mamy

Jarné číslo časopisu Torty od mamy Po dlhej zime máme chuť na ľahšie a svieže dezerty. Preto sme pre vás pripravili sladké jarné menu zložené z 20 receptov na torty, 7 receptov na koláče a zákusky. A k tomu 13 fotopostupov na zdobenie tort. Zaujímavé rozhovory zo sveta meringov a medovníkov v podaní slovenských cukrárok.

Neviete ako ozdobiť tortu? Ponúkame vám rôzne techniky ako zdobenie marcipánom, krémom, čokoládou, karamelom či ovocím, ... Inšpirujte sa! Nájdete tu množstvo rád a postupov ako jednoducho a vkusne zdobiť. Prekvapte svojich oslávencov neodolateľnými krémovými tortami. Pričom ich jedinečná krémová konzistencia zaručuje dokonalý sladký pôžitok.

Vyskúšajte recepty s ktorými sa podelili amatérske i profesionálne cukrárky. Nájdete tu citrónové minibábovky, brownies, košíčky, kakaové oválky, vanilkový tart. Ale aj čokoládovo-jahodovú tortu, medovú, ovocnú, kokosovú, vanilkovú alebo s banánovou príchuťou. Taktiež bezlepkovú makovú tortu či veganske recepty. Nezabudli sme ani na sladké modelovanie. S časopisom Torty od mamy sa naučíte modelovať postavičky, zvieratká, kvety a 3D torty.

Prajeme vám príjemné gurmánske zážitky plné jarných chutí. Časopis si môžete kúpiť v obchodíkoch s cukrárskymi pomôckami, v predajniach Kaufland, Tesco, Hypernova, Carrefour, v novinových stánkoch, na pobočkách Slovenskej pošty alebo formou predplatného.  A to už od stredy 7. marca 2018.

 Lucia Kocurová, šéfredaktorka časopisu Torty od mamy

Komentáre

SrdceSrdceSrdcetešímeSrdceSrdceSrdce

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.