Čas sviatočný s časopisom Torty od mamy

Čas vianočný, čas nádherný, čas sviatočný...

V zimnom čísle časopisu Torty od mamy sme pre vás pripravili recepty plné vôní a chuti. Prinášame niečo výnimočné, originálne a šťavnaté. Veríme, že vás nové číslo nadchne a spoločne s nami nájdete tu správnu náladu na pečenie. Nájdete tu recepty, ktorými ulahodíte vašej rodine. Neváhajte a prekvapte svoju rodinu originálnym sladkým darčekom. Pripravte im niečo doma, na čom si naozaj zgustnú. Stačí si už len vybrať a vyskúšať.

z obsahu časopisu Torty od mamy 4/2017  Ponúkame vám výnimočné torty, na výnimočné dni. Torty pre malých aj veľkých maškrtníkov. Chuť orechov a medu, čokoládové dobroty,... Ľahké a nadýchané krémy, ktoré sa rozplývajú na jazyku. Vôňu vanilky a škorice, ktoré vykúzlia tú správnu atmosféru. Snehovú tortu, pusinky a makrónky. Voňavé i maľované medovníky rozvoňajú váš domov. No nájdete tu aj ovocné torty, tiramisu, gaštanový cheesecake, bábovku, muffiny a mnoho ďalšieho. 

Naučte sa s nami cukrárske triky pomocou návodov od skvelých cukrárok a medovnikárok. Máme pre vás 23 receptov a 14 fotopostupov.

Želáme vám veľa zábavy a potešenia pri pečení vianočných dobrôt . Sme tu pre vás.

Časopis si môžete kúpiť v novinových stánkoch, v obchodíkoch s cukrárskymi pomôckami, v predajniach Kaufland, Tesco, Carrefour, na pobočkách Slovenskej pošty, v e-shope Petit Press alebo formou predplatného a to už od stredy  22. novembra 2017.

 Lucia Kocurová, šéfredaktorka časopisu Torty od mamy

Komentáre

Už ho mám doma. Krásny. Dýcha vianočnou vôňou a množstvom super receptov. Ďakujem Úsmev

krásny inšpiratívny -vďakaTlieskam

Ešte ho nemám, ale už sa tešíííím. Ďakujem.Srdce

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.