Čarokrásne chute v časopise Torty od mamy

Čarokrásne chute prešpikované nápadmi

Titulka jarného čísla časopisu Torty od mamy 2021 Časopis Torty od mamy je už v stánkoch, na poštách a i vo vašich domácnostiach. Ak ste si ho ešte nestihli prelistovať, trochu vám priblížim, na čo všetko sa môžete tešiť.

V prvom rade sme pre vás zozbierali ohromné množstvo ďalších skvelých receptov, tipov a rád. V úvodných stránkach nášho sladkého časopisu nájdete recepty na modelovanie ušľachtilej Anglickej ruže, návod na poschodovú svadobnú tortu, maľovanie na fondán, modelovanie rozprávkových víl či recept na malinové pokušenie z našej titulky.

Keď budete v listovaní časopisu Torty od mamy pokračovať, natrafíte aj na prácu s Isomaltom, Layla Aldiry vám ukáže ako si vyrobiť ametystové srdiečko či tortu geódu. Pre milovníkov čerstvých kvetov máme zas o pár strán ďalej nachystanú tortičku od Adriany Kučerovej s čokoládovo-vanilkovou príchuťou.

Z jarného čísla časopisu Torty od mamy 2021

Robili ste už niekedy punčové rezy? Ak nie, tak teraz je ten správny čas konečne ich vyskúšať. Natália Labašková vám ukáže ako na to. A v prípade, že sa vám doma náhle minie modelovacia hmota či fondán, Petra Tóthová má pre vás zas tip ako si vyrobiť doma rýchly modelovací krém. Stanka Sojáková vám predvedie ako z chutnej torty vyrobiť kúsok histórie a nezabudli sme ani na obľúbené mini dezerty od Moniky Hodanovej.

V závere časopisu už tradične nájdete recept a návod na medovníčky. Tentoraz s veľkonočnou tematikou. Prajem šťastné ruky pri pečení a následne dobrú chuť! Jarné vydanie časopisu je v predaji od utorka 9. marca.

Jarné vydanie časopisu Torty od mamy si môžete zakúpiť :

 

 Veronika Šulík, šéfredaktorka

Sezónne recepty

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.