Čaro Vianoc s časopisom Torty od mamy na ceste k nám

Čaro Vianoc je na ceste k nám

V zimnom vydaní časopisu Torty od mamy vám prinášame množstvo fantastických tipov na skvelé sviatočné či vianočné dobroty. Zozbierali sme pre vás tipy od tých najjednoduchších až po zložitejšie a od klasických až po tie menej známe.

Vianoce si rozhodne nevieme predstaviť bez vône medu a škorice, škrípavého zvuku orechov pod zubami, či drobného červeného ovocia. Hneď v úvode časopisu na vás čaká šťavnatý makovo-orechový korpus štedrej torty, ktorý na ďalších stranách krásne dopĺňa čokoládová bábovka a jednoduchá torta s brusnicami a škoricou.

Titulka časopisu Torty od mamy 4 2020

Ak nie sú torty to, čo by ste od najkrajších sviatkov v roku očakávali, o pár strán ďalej nájdete niekoľko krátkych receptov na klasické vianočné pečenie. Perníkový cheesecake, gaštanové guľôčky, tvarohová štóla, pistáciové rožteky, parížske rožky, čokoládovo-pistáciové tartaletky… to všetko a ešte oveľa viac na vás čaká v poslednom vydaní časopisu Torty od mamy v tomto roku.

Samozrejme, ani tentoraz sme nezabudli na modelovanie. Pohľad na inšpiratívne priateľstvo až spoza polárneho kruhu vás určite zahreje. A ak by ste chceli vedieť, ako správne temperovať čokoládu, aby nestratila svoj lesk a ani chuť, rozhodne nás v novinových stánkoch nesmiete obísť. V závere časopisu sme si pre vás pripravili rozsiahly rozhovor s kráľovnou slovenských medovníkov Máriou  Molčanyiovou, ktorá sa s nami podelila aj o recepty na správne upečené vianočné medovníky.

Zimné vydanie časopisu Torty od mamy si viete zakúpiť od utorka 24. novembra 2020. Časopis dostať kúpiť v obchodoch s cukrárskymi pomôckami, či  v predajniach Tesco alebo Kaufland. Najjednoduchšie však máte predplatiť si ho priamo na stránkach Petit Pressu a už vám viac žiadne číslo neujde.

Veronika Šulík, šéfredaktorka

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.