Ako si objednať Tortičku na mape a vlastný katalóg

Služba Tortička na mape znamená, že tortičkou na mape bude označené vaše orientačné bydlisko a po kliknutí myšou na tortičku sa zobrazí Váš katalóg tort s Vašimi kontaktnými údajmi. Zároveň odkaz na Váš katalóg bude zaradený do zoznamu cukrárok vo Vašom kraji.

Platbu je možné realizovať prostredníctvom:

- SporoPay - internetbanking klientov SLSP

- TatraPay - internetbanking klientov Tatra banky

- CardPay - akákoľvek platobná karta

- Prevodom na účet

Cena za službu Tortička na mape:

3 mesiace: 4.50 € (s DPH)

6 mesiacov: 9 € (s DPH)

12 mesiacov: 15 € (s DPH)

Bonus: Pri objednávke na 12 mesiacov zaplatíte len cenu za 10 mesiacov a získate službu na 12 mesiacov.

Ako si objednať službu - Tortička na mape

Tortičku na mape si môžete objednať v kategórii Služby, podkategórii Torta na mape na 12 mesiacov. Zobrazí sa Vám popis služby s cenou za službu na rok. Kliknite na položku Objednaj.

Zobrazí sa Vám Objednávkový formulár. Vyplňte prosím vaše fakturačné údaje, ktoré sú potrebné k vystaveniu faktúry pre nás a v prípade potreby si ju viete vytlačiť aj vy. Vaše osobné údaje, podliehajú ochrane osobných údajov a nebudú zneužité.

Skontrolujte stav objednávky a potvrďte. Zobrazí sa vám okno s možnosťou výberu spôsobu platby a to buď CardPay alebo Tatra Pay. Prostredníctvom Card Pay a platobnej karty v akejkoľvek banke viete zaplatiť objednávku nasledujúcim spôsobom: Zadáte číslo karty uvedené na prednej strane platobnej karty a posledné trojčíslie uvedené na zadnej strane karty, vid obrázok dole, a dokedy je karta platná. Ochranu vašich údajov zabezpečuje banka podľa prísnych štandardov.

Po úhrade objednávky, na váš e-mail dôjde informácia o vašej objednávke a platbe. Po pripísaní vašej platby na náš účet vám bude aktivovaná služba. Všetky údaje, ktoré sa zobrazujú pri vašom katalógu, si zadávate samé vo svojom učte, (nájdete vpravo hore na stránke), kliknite na svoje meno - nik, Upraviť a Kontaktné informácie. Zvoľte si kraj, zadajte mesto, alebo okres odkiaľ ste. Ak máte záujem o uvedenie vášho telefónneho čísla, tak uveďte aj to. Máte priestor aj na doplňujúce informácie. Zároveň si potrebujete nastaviť pozíciu svojej tortičky na mape. Môžete tak urobiť opäť v Môj účet, zvolte si Upraviť. Dole na stránke kliknite na Umiestnenie a tam si myšou nastavíte Vašu lokalitu. Stačí orientačne, údaje nad mapou nemusíte vypĺňať. Dôležité upozornenie: Všetky tieto údaje sa zobrazia pri vašom katalógu až po objednaní si tejto služby a pripísaní platby na náš účet.

Komentáre

prosím o udaje a číslo učtu Ďakujem nech sa darí.:-)

Platobné údaje Vám boli poslané mailom po zadaní Vašej objednávky. Tiež si ich môžete pozrieť v Môj účet / Objednávky pri zobrazení objednávky a potom faktúry.

Ako a kam treba napísať,aby sa pri tortičke zobrazil nick ako doteraz.

Nick sa zobrazí, ak myšou chvíľku ostanete stáť nad niektorou tortičkou, alebo na ňu kliknete.

mozem prosim poziadat o vysvetlenie,preco mi stale ukazuje,ze nemam zaplatenu torticku na mape,ked som to zaplatila sekom 16.1.012-uz je koniec januara,dufam ze n
ebudem vymazana-dakujem.....

dakujem,uz to mam v poriadku.

môžem si objednať aj na jeden mesiac??

chcela som si zaplatiť tortičku na mape ale zatial mi meil nedošiel prečo???

kto mi vie vyrobiť postavičky na svadobnú tortu podľa fotografie alebo aspoň podobnú??

Erika skus vlozit obrazok....

Prosím Vás ako si môžem objednať tortičku na mape na jeden mesiac?

ako si objednam torticku na mape na jeden mesiac???

Dobrý deň, chcela by som objednať torticku na mape ale len na mesiac alebo určité mesiace, kedze nie som stale na na slovensku. Je to možné?

Dňa 18.2.2013 som si zaplatila poštovou poukážkou tortičku na mape a napriek tomu v zozname cukrárok nie som zaregistrovaná. Urobila som niekde chybu?
Ďakujem
Ďakujem,už to mám v poriadku.

prosím Vás, vadí ak som do poznámky dala nie nick ale svoje meno s priezviskom? VS som uviedla správny. A ak áno, kde by som to mala nahlásiť? ďakujem

prosím Vás, vadí ak som do poznámky dala nie nick ale svoje meno s priezviskom? VS som uviedla správny. A ak áno, kde by som to mala nahlásiť? ďakujem

Chcela som si zaplatiť tortičku na mape ,ale meil my neprišiel.Ďakujem

prosím akým sposobom si mám umiestniť na mape tortičku ,postupovala som podla návodu a nič tam nie je urobila som nejakú chybu?

Dobrý deň, chcela som si objednať tortičku na mape na rok 2014, ale ked som došla k spôsobom platby vybehli mi tam rôzne Pay služby, z ktorých neviem čo mám vybrať,lebo nie som ani v jednej z tých bánk a nechápem, či mám mať na to špeciálnu kartu, alebo je niečo z toho aj možno zaplatiť cez internet banking. Nechcem zbytočnou chybou prísť o 15 eur. prosím poradíte mi? Ďakujem.

ahojko ako piše zabinka aj ja si chcem objednat tortičku na mape,,, ale som v Sporitelni a ta tu nie je ,,ako dalej pisala som odpoved my neprišla dakujem

Počkajte žienky chvíľočku, hľadajú sa ešte možnosti na riešenie platenia aj z iných bánk.Stará služba vám platí do konca januára.Keď sa prezistí aké sú možnosti iné, napíšeme aj podrobný návod na platenie.

ďakujem ... minulý rok som sa spamätala až 2.2. tak som sa teraz chcela poponáhľať Úsmev

ja mám tiež slsp

Takisto mám slsp a zaujímalo by ma ako si takto tortičku objednať

Dávajú hlavy dokopy, napíšu podrobný postup, len ešte chvíľku pozhovejte.Staré tortičky sú do 1.2.2014

Zatiaľ ešte nič neplaťte.

Ja mam VUB-ku a ta tam nie je,stale mi naskakuje Tatra banka...

Odporucam vyuzit Cardpay s platobnou kartou VUB banky, je to bezny sposob platby, ktory sa vyzuzva pri platbe cez internet. Postup je uvedeny tu http://tortyodmamy.sme.sk/torticka-na-mape-v-roku-2014 Zistujem este preco uz nie je moznost platby cez VUB.

A čo tak dať číslo účtu a riešiť to prevodom. internet banking, vklad na účet atď. Do poznámky sa pridá meno alebo nick a je to vyriešené. ???? A netrapošiť jednou bankou.

Je mozne zaplatit prostredníctvom platobnej karty v ľubovoľnej banke. Pomocou platobnej karty v akejkoľvek banke viete zaplatiť objednávku, je to štandartný postup pre platby cez internet. Zadáte číslo karty uvedené na prednej strane platobnej karty a posledné trojčíslie uvedené na zadnej strane karty, vid obrázok dole, a dokedy je karta platná, na všetko su okienka. Takto sa bežne platí v internetových obchodoch.

je potrebne nastavit sytem platieb tak aby boli automaticky parovane platby a pridana funkcia torty na mape.

prosím o preposlanie udajov a čísla učtu, ďakujem

Zatial nie je mozne platit priamo na ucet, pripravujeme platbu cez sms, platba prevodom na ucet bude ale neskor.

Odporúčam prečítať si toto http://www.tatrabanka.sk/cardpay/CardPay_technicka_prirucka.pdf
CardPay je skutočne bezpečný spôsob platby.Treba mať ale kartu VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro alebo Diners Club.
"Ako CardPay funguje?
Celá transakcia cez CardPay prebieha online na zabezpečenom kanáli a trvá približne 10 sekúnd. Ak klient pri uzatváraní poistenia zvolí možnosť platby bankovým prevodom, jednou z možností je platba platobnou kartou CardPay. Po výbere bude automaticky presmerovaný na webovú stránku Tatra banky, kde vyplní potrebné údaje. Vyžaduje sa číslo platobnej karty, platnosť karty, ochranný kód a ak je karta zapojená do programu 3-D Secure, vyžaduje sa aj heslo." zdroj http://www.netfinancie.sk/moznosti-platby/

Ako sa dozviem, že som všetko dobre zaplatila? Príde mi nejaký mail? Lebo zaplatila som v pondelok 27.1., ale vlastne doteraz neviem, či všetko zbehlo ako malo. Stále mám na stránke platnosť tortičky len do 1.2.2014 (do zajtra)

Akym sposobom si platila?

Ak by platba cez tatra pay alebo card pay prebehla v poriadku, dostala by si info mailom, hned.

No platila to moja sestra cez Tatra pay (a ja som poslala peniažky jej), jej prišlo, že platba zbehla, ale ja neviem či ste mi tortičku na mape predlžili na tento rok.

Navigovala som ju, aby sa tu prihlásila ako ja a aby to zaplatila, tak dúfam, že Vám prišlo uhradenie sumy.

Platnost svojej sluzby si viete skontrolovat, tak ze kliknete na MOj ucet v pravom hornom roku a zobrazit. Len u teba sa asi nebola dobre spravena objednavka, alebo platba. Hned po objednani sluzby dojde na tvoj maili info o objednavke a po uhradeni platby dojde mail o uhradeni platby dosli ti take maili?

Dobrý deň, sestra mi poslala aj kópiu vypisu z banky, že to prešlo a aj jej peniažky stiahli. Mne prišiel mail o objednaní služby, ktorý som potom preposlala sestre a tá to zaplatila cez Tatra Pay. Mám kópiu toho výpisu z banky, nemôžem Vám to poslať na nejaký mail, žeby ste sa na to pozreli? Nerozumiem tomu, prečo to k Vám nedošlo.

A prosim vas preco ked som zaplatila minuly rok v marci neplati mi sluzba rok zase do marca, ale uz mam zrusenu?

Minulý rok sa platilo za mesiace ostávajúce do konca roka, dľa toho, kedy si si službo objednala.Keď si si objednala v marci, platila si len za 10 mesiacov.Keby si si od júla, platila by si za 6 mesiacov.

Dobrý deň prajem. A prečo sa nedá zaplatiť klasicky poštovou poukážkou ? V minulosti to šlo a teraz už len takto komplikovane. Nemám dôveru v tento typ platby a preto si asi tortičku ani neobjednám :(

Prave som si chcela zaplatit torticku. Mam kartu CSOB a zadala som vsetko ako ma byt, takto bezne platim cez internet.Ale tu mi napise ze sa to nepodarilo. Skusila som to 2 krat a vzdy to iste.Tak dufam ze mi peniaze nestrhlo. Preco to pise ze sa to nepodarilo? Dakujem

Neviem, preco to nefunguje, platila si cez Card Pay a takto platis bezne?, skusim overit, ci je vsetko ok.

Ano cez Card Pay, a platim tak cez internet bezne.

Prosim, napis mi cez Kontakt

Ešte stále sa nedá platiť klasicky"SEDLIACKY" prevodom na účet???

Nie, prevodom na účet sa nedá.Máš mail.

chcela by som sa informovať či sa ešte stále nedá platiť klasickým spôsobom prevodom na účet ??alebo jednoducho poštovou poukážkou ? dakujem

Ak máš problém so zaplatením cez cardPay alebo Tatra pay, dá sa aj inak, kuk mail

Dobrý večer, mám záujem o objednanie tortičky na mape.
Prosím pošlite mi prosím vaše číslo účtu a variabilný symbol, aby som ju mohla uhradiť poštovou poukážkou, lebo k doteraz uvedeným možnostiam platby nemám dôveru.
Ďakujem

Stránky

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.