Vitajte!
Pochváľte sa, inšpirujte, vymieňajte skúsenosti. Návod nájdete TU. Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.

 

Mapa zručných žien
mapaCukrárky sú na mape označené tortičkami. Keď nad nimi prejdete kurzorom myši, zobrazí sa vám meno konkrétnej dámy. Ak naň kliknete, zobrazia sa vám bližšie informácie. Kliknite na mapu, alebo si vyberte cukrárku podľa kraja. Ak máte záujem o tortičku na mape, kliknite sem.

 

Časopis Torty od mamy
Časopis Torty od mamy Rady, fotopostupy, inšpirácie, recepty ... Časopis Torty od mamy si môžete zakúpiť v obchodíkoch s cukrárenskými pomôckami, v stánkoch PNS, alebo formou predplatného.

Torty od mamy

Ako potrieť tortu krémom, potiahnuť fondánom, ozdobiť zákusky ...

Keď už si pri pečení tortičky dáme záležať na kvalitnom kréme, plnke, keď upečieme ten najobľúbenejší zákusok našej rodiny, vždy sa snažíme, aby náš sladký výtvor aj dobre vyzeral, nie len chutil. No nie vždy sa podarí... Určite to poznáte, na fotke vyzerá povrch tortičky úplne jednoducho - hladko, krásne, na povrchu zákusku je nádherný vzor, no my si môžeme ruky dokrútiť, aj tak nám to tak pekne nejde...

Kategória: 

Ako na točenú, šachovnicovú či prevrátenú tortu

točené, prevrátené a šachové torty Korpus, plnka, korpus, plnka, vodorovne na seba, možno džem a ovocie...Taká normálna torta, ktorá samozrejme poteší a keď je aj chutná, poteší stonásobne. ÚsmevAle sme gazdinky, žienky sladké, ktoré chcú vždy niečo viac.Niečo skúsiť inakšie. Poskladať tortu inak, nech je to niečo nové, niečo neokukané, nech aspoň niekto povie "Waaau!"

Kategória: 

Najúspešnejšie recepty na Tortyodmamy.sk v roku 2019

Aj keď rok 2019 ešte neskončil, pomaly sa blížime k jeho záveru a tak sa trošku obzeráme na to, čo priniesol. A aby sme pri tom bilancovaní neboli škroby, tak sa s vami podelíme. Pozreli sme sa, ktoré recepty pridané na stránku v tomto roku boli tie najúspešnejšie a tu je rebríček desiatich, ktoré zaujali najviac.

Kategória: 

Tvaroh v sladkom pečení, recepty na tvarohové koláče, náplne, nepečené dezerty

Aj vy musíte mať v chladničke zásobu tvarohu pre prípad, že sa rozhodnete piecť? Alebo ho pri pečení používate len zriedkavo? Možno vás presvedčíme, že táto zdravá potravina môže byť nepostrádateľným pomocníkom aj pri vašom pečení,  či príprave nepečených dezertov.

Kategória: 

Desať receptov na obľúbené jablkové koláče

Červené jabĺčko v oblôčku mám ..., koho rada vidím, ..., tomu ho dám,.... Kto by nepoznal tútu krásnu slovenskú ľudovú pieseň A právom je vystavené práve jabĺčko v oblôčku. Nech už je červené, zelené, žlté, akejkoľvek odrody, ponúknutím jabĺčka nikdy nespravíte krok vedľa A hoc aj popadané, jabĺčka nastrúhate, nakrájate alebo inak upravíte, pridáte k nim niekoľko ingrediencií, zaručene vyčaríte chutný koláčik. Najväčšie kúzlo aj tak majú tradičné jablkové koláče ako od babičky.

Kategória: 

Desať receptov na úžasné kávové zákusky

Keď zavonia káva. Niekto si nevie bez nej predstaviť ráno, pre niekoho je to príjemná bodka za dobrým obedom alebo je to len také malé zahriatie rúk ktoré držia šálku s kávou.Odborníci sa ešte stále nezhodli v tom, koľko kávy je pre naše telo prospešné a koľko je už veľa. Jedno vieme isto - káva v našich dezertoch nám určite neublíži Úsmev Káva v zákuskoch im dodáva skutočne intenzívnu a  výnimočnú chuť.

 

Kategória: 

Desať receptov na punčové rezy

Desať rceptov na punčové rezy Stačí piškóta, dobrý nálev, poleva, ktorá sa dá pekne krájať a skvelé punčové rezy sú na svete! Aj vás si tento šťavnatý zákusok už omotal okolo prsta? Môžete si ho pripraviť aj doma a zvládne to každá gazdinka. Len poliať, alebo vyskladať alebo z viacerých piškót . Vyberte si recept na punčové rezy spomedzi overených recetov našich šikovných cukrárok.

Kategória: 

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.