Vitajte!
Pochváľte sa, inšpirujte, vymieňajte skúsenosti. Návod nájdete TU. Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.

 

Časopis Torty od mamy
Časopis Torty od mamy Rady, fotopostupy, inšpirácie, recepty ... Časopis Torty od mamy si môžete zakúpiť v obchodíkoch s cukrárenskými pomôckami, v stánkoch PNS, alebo formou predplatného.

Torty od mamy

Vyhrajte balíčky s čokoládou Milka

Súťaž o balíčky s čokoládou Milka Podeľte sa s nami o recept s fotografiou na dezert, kde je použitá ľubovoľná čokoláda v korpuse, kréme alebo poleve a vyhrajte jednu zo sladkých cien. Recept na zákusok, koláč, tortu či pečivo, pridajte medzi recepty na Tortyodmamy.sk do príslušnej kategórie a budete zaradení do súťaže.

Kategória: 

13 receptov na tortu - čokoládovú, s mascarpone aj s ovocím

13 receptov na tortu Výborné recepty na torty na narodeninovú oslavu alebo len tak k nedeľnej kávičke, jednoduché aj pre náročných. Sviatočná torta vždy poteší celú rodinu.

Kategória: 

10 najlepších receptov na koláče (september 2022)

Najlepšie recepty v septembri 22 Ktoré recepty vás v septembri na Tortyodmamy.sk zaujali najviac? Ešte stále sa piekli slivkové koláče, ale už im šliapu na päty typicky jesenné jablkové koláče.  Torta A okrem toho stále sa veľkej obľube teší nepečený karamelový cheesecake aj efektné ružové rezy  Ďakujeme, že sa s nami stále delíte o svoje recepty. Kvietok

Kategória: 

13 receptov na výbornú štrúdľu

13 receptov na výbornú štrúdľu Tradičná ťahaná štrúdľa, domáca vaľkaná či rýchla z lístkového cesta. Vyberte si z receptov na šťavnatú a vláčnu štrúdľu s jablkami, makom, orechmi aj pudingom.

Kategória: 

13 receptov na vynikajúce jablkové zákusky

13 receptov na jablkové zákusky Recepty na fantastické jablkové koláče povýšené na luxusné zákusky. Obrátené jablkové koláče s pudingovým či karamelovým krémom, makové aj orechové zákusky s jablkami.

Kategória: 

15 receptov na jablkové koláče

15 receptov n ajablkové koláče Vyberte si z najlepších receptov na šťavnatý jablkový koláč ako od babičky - hnetený, obrátený, hrnčekový, so snehom, makom, tvarohom či orechmi. Pite, perník, mrežovník či štrúdľa určite potešia celú rodinu.

Kategória: 

Sezónne recepty

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.