fotopostupy

slovensko-kanadská vlajka

Ahojte šikovníčky Úsmev potrebovala by som od vás neakú dobrú inšpiráciu na tortu pre moju zákazníčku, ktoréj požiadavka je slovensko-kanadská vlajka Hambím sa ďakujeeeem....

Ninjago figúrky

Ahoj dievčence, na zajtra ráno robím tortičku pre chlapca, mal to byť Samko požiažnik,ktorý je už vymodelovaný, ale pred chvíľkou sa to zmenilo na lego ninjago, našla som tu pekné ninjago tortičky, aj by som to podľa nich zvládla vymodelovať, ale čas ma tlačí, tak hľadám fotopostup, ak tu nejaký je linknite mi. Vďaka moc Srdce !!!

Ako urobiť figúrku transformers?

Tortičkárky prosím Vás nemáte niekde v záložkách fotopostup na transformers rescue bots? Môže byť hociktorá postavička s obrázka ktorý som k tomu pridala. Neviem vôbec ako sa do toho pustiť. Plačem Plačem Plačem za každú pomoc vopred ďakujem .... Objímam Srdce Srdce

Gummy macko

Poraďte prosím, kde by som našla postup na vymodelovanie postavičky Gummy macko? Ďakujem!

3D hríb

Ahojte! Nenašla som tu nikde ako sa robí 3D hríb, respektíve, ako spojiť hlavičku s nožičkou, robil už niekto niečo také a kde by som si to vedela pozrieť, nejaký postup....Nejakú predstavu mám, radšej by som si ju utvrdila......ďakujem.

Kvety na svadobnú tortu

Ahojte cukráročky a cukrári Úsmev Slnko Som tu úplne nová, pečiem občas tortičky, ale nie veľa a mám určité - nie veľké skúsenosti s pečením a obťahovaním, Veľmi rada sa pozerám na stránku Torty od mamy a obdivujem vaše sladké nádherné umenie. Ak zhodnotím - na vás nemám, ani som ešte nikdy nebola na nijakom kurze. Teraz som dostala požiadavku na tortu na ktorej sú kvety, ktoré som nikdy nerobila, je to pre mňa výzva, ale myslím si, že výsledok nebude taký, ale rada by som to vyskúšala. Farbené - olemované kvety som nikdy nerobila a neviem ako na to.

Jedlá oplátka - postup

Hľadala som fotopostup na zdobenie torty jedlou oblátkou. V komentároch boli nejaké linky, ale všetky nefunkčné. Viete mi poradiť? Ďakujem veľmi pekne Objímam

zvery pre 13r, dievca

ahoj baby.. idem si k vam po radu... mam objednavku na toricku pre tusim 13 rocne dievca... chce zvieratka s mladatkami+aby tam boli aj vodne zvieratka...a to cele na 24 torte... nie poschodovej... nejake napady? co som nasla na nete su len zvieratka pre 1 rocne deticky...nic vhodne pre 13 rocnu... tu podmienku vody aj suse som rozmyslala ze by som spravila tortu ako "ostrov" a na podlozke by bola modra potahovka ako voda... prip. akoze torta - jednoucha lod a podlozka by bola voda...ale tie zvery...pomooooc..

Torta k 18 narodeninám

Dobrý deň, milé žienky, chcem Vás znova poprosiť o radu Slnko Slnko Slnko . Priateľka by chcela tortičku pre syna k 18. narodeninám. Je vášnivý jazdec na BMX bicykli. Napadlo ju, že či by sa dala spraviť okrúhla, akože pneumatika bicykla a na vrch len výrez chlapca na bicykli, alebo položený bicykel. Nerobila ste niektorá takúto tortičku? Prípadne nemáte taký obrázok? Ďakujem veľmi pekne za každú radu, či inšpiráciu.

Kvet eustoma

ahojte, prosím Vás, viete mi poradiť, kde nájdem fotopostup kvetu "eustoma". Vopred krásne ďakujem... Úsmev

Syndikovať obsah

Odporúčame