fotopostupy

fotopostup na kvet lisianthus

Ahojte baby Mrkám, prosííííím vás nevedeli by ste mi poradiť ,že kde nájdem fotopostup na kvietok lisianthus ? Už som to hladla hádam všade ale nič "normálne " som nenašla Smútok . videla som krásne fotky ale fotopostup nikde  ...

Podkategória: 

Kategória: 

Źelatínová torta-postup

Kočky alebo kočkoši :) proooosíííím ako sa dá vyrobiť niečo takéto? Ako ,,vrazím takéto kvety do torty? A z čoho ich mám vyrobiť? Díky moc.

Podkategória: 

Kategória: 

Cyklisticka prilba postup

Ahojte zienky, neporadite nahodou postup na cykloprilbu? Mam predstavu, ako to budem robit, ale pomohlo by. Vdaka

Podkategória: 

Kategória: 

Jabĺčko z piškótového cesta

Ahojte kočky, chcem sa opýtať, či nemáte recept, prípadne neviete ako sa volajú také koláčiky, čo vyzerajú ako jabĺčka z piškótového cesta. Skladá sa to z dvoch častí (pologulí) a v strede je to naplnené nejakým krémom, zlepené, obalené v kryštálovom cukre a z hrebíčka je stopka a z nejakého zeleného krému nastriekaný lístok.

Ďakujem za rady Stankaz

 

Podkategória: 

Kategória: 

slovensko-kanadská vlajka

Ahojte šikovníčky Úsmev potrebovala by som od vás neakú dobrú inšpiráciu na tortu pre moju zákazníčku, ktoréj požiadavka je slovensko-kanadská vlajka Hambím sa ďakujeeeem....

Podkategória: 

Kategória: 

Ninjago figúrky

Ahoj dievčence, na zajtra ráno robím tortičku pre chlapca, mal to byť Samko požiažnik,ktorý je už vymodelovaný, ale pred chvíľkou sa to zmenilo na lego ninjago, našla som tu pekné ninjago tortičky, aj by som to podľa nich zvládla vymodelovať, ale čas ma tlačí, tak hľadám fotopostup, ak tu nejaký je linknite mi. Vďaka moc Zlomené srdce !!!

Podkategória: 

Kategória: 

Ako urobiť figúrku transformers?

Tortičkárky prosím Vás nemáte niekde v záložkách fotopostup na transformers rescue bots? Môže byť hociktorá postavička s obrázka ktorý som k tomu pridala. Neviem vôbec ako sa do toho pustiť.

Podkategória: 

Kategória: 

Gummy macko

Poraďte prosím, kde by som našla postup na vymodelovanie postavičky Gummy macko? Ďakujem!

Podkategória: 

Kategória: 

3D hríb

Ahojte! Nenašla som tu nikde ako sa robí 3D hríb, respektíve, ako spojiť hlavičku s nožičkou, robil už niekto niečo také a kde by som si to vedela pozrieť, nejaký postup....Nejakú predstavu mám, radšej by som si ju utvrdila......ďakujem.

Podkategória: 

Kategória: 

Kvety na svadobnú tortu

Ahojte cukráročky a cukrári ÚsmevSlnko Som tu úplne nová, pečiem občas tortičky, ale nie veľa a mám určité - nie veľké skúsenosti s pečením a obťahovaním, Veľmi rada sa pozerám na stránku Torty od mamy a obdivujem vaše sladké nádherné umenie. Ak zhodnotím - na vás nemám, ani som ešte nikdy nebola na nijakom kurze.

Podkategória: 

Kategória: 

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.