Jedly obrazok na tortu

Keďže som začiatočníčka, prosím vás o radu...Idem robiť tortu, na ktorú si chcem objednať jedlý obrázok vyrobený z fotky a neviem ako ho mám pripevniť na tortu. Na poťahovanie používam WI. Môže sa obrázok prilepiť na hmotu s Piping gelom alebo je potrebné na to použiť niečo iné. A potiera sa spodná aj vrchná strana obrázku?
Ďakujem za každú radu.

Komentáre

Ja lepím obrázok na tortu

Ja lepím obrázok na tortu tak,že spodnú časť obrázku potriem tenkou vrstvou masla vyšlahaného s cukrom,položím na tortu a vrch potriem tenučkou vtstvou medu,ten dodá obrázku lesk,ja som sa to dočítala tu na stránke a super to funguje a okolo obrázku urouím ešte ozdobý lem ako poistku,aby to pekne držalo po kraji.

da sa v pohode piping gelom a

da sa v pohode piping gelom a potieraju sa obe strany obrazkaÚsmev

...ja lepím Piping gelom

...ja lepím Piping gelom priamo na poťah, niečím zaťažím, kľudne aj na noc (ale stačí aj na 2 hodinky) a nepotieram ničím - len ak chcem, aby sa leskla, tak potriem tenučkou vrstvou Piping gelu...nech sa vydarí...

Ja som tiež samouk a

Ja som tiež samouk a začiatočník najprv som používala obrázok na jedlom papieri, ktorý sa mi večne zvlnil, teraz prvýkrát som použila obrázok vytlačený na marcipáne a je to úplná paráda potahujem s K2 a trošičku vody si nanesiem už na potiahnutú tortu a navrch položím obrázok všetko je krásne rovné prejdem po obrázku žehličkou na marcipán a dookola to ozdobím prúžkom potahovky.Obrázky si objednávam zo stránky natortu.sk a sú expresne rýchly. Za mnohé veci dakujem žienkam z tejto stránky, vela som sa tu naučila. DAKUJEM.

prosim ta mas nejaky konakt,

prosim ta mas nejaky konakt, kde sa da objednat obrazok na marcipane? dakujem Úsmev

Stránka natortu.sk dole jak

Stránka natortu.sk dole jak sú e-shopy tak tam.

dakujem

dakujem Váľam sa od smiechu po podlahe

Ja spodnu časť potieram

Ja spodnu časť potieram jedl.lepidlom a drží to super Áno

postup odporúčaný výrobcom

postup odporúčaný výrobcom jedlých oblátok: obrázok sa prilepí Modecor gelom,/jeho cena je cca 1,50€ a vystačí asi na 4 oblátky/ a na vrch sa rozotrie ešte asi 1 PL gelu, čím a zafixuje a zvýraznia sa farby Úsmev

Veľmi pekne vám ďakujem za

Veľmi pekne vám ďakujem za všetky rady. Dúfam, že sa podarí :)

Ahojte, myslíte že by sa dal

Ahojte, myslíte že by sa dal jedlý obrazok použiť aj na tvarohovu nepečenu tortu?

Odporúčame