Škrobový,glukózový,kukuričný sirup - kde kupiť?

Ahojte šikulky. Chcem začať s čokoladovými tortami a zhanam receptíky na čokoplastelínu. Prosím vás,kde objednávate alebo kupujete tieto sirupy? - škrobový, glukozový a kukuričný sirup. Dakujem za každu radu Srdce Srdce Srdce

Komentáre

v predajni zdrava vyživa

v predajni zdrava vyživa Slnko Slnko Slnko

Dik Dominika,nejak som to

Dik Dominika,nejak som to nenašla... Smútok

Videla som aj v Jednote pri

Videla som aj v Jednote pri zdravej výžive

glukozu si môžeš aj uvariť z

glukozu si môžeš aj uvariť z práškovej dostať kúpiť v kaufáči. celý sáčik dávam do 1,5 dcl vody. nechať chvíľu povariť a potom schladiť vyjde to na dve dávky. túto konzistenciu dávam aj do želatinovej poťahovky aj do čokohmoty, a funguje to namiesto pšeničného sirupu čo som používala.

No teraz na stretku predávali

No teraz na stretku predávali sirup, ktorý sa pridáva do čokolády a je potom z toho fajnová čokohmota. Skús sa pozrieť na stránky fy Dipos, pán Desat je zlatý chlap a ochotne ti poradí. Ja som si ten sirup kúpila, tak budem skúšať, potom dám vedieť, ako to dopadlo. Nech sa darí.

Dakujem mooooooooc

Dakujem mooooooooc babulky,skusim pokukať na Dipos-e aj skusim z práskovej glukozy,všimla som si ju Sabi potravinách. Jednota je u nás malá,tam málo čo najdem Mlčím . Ste zlatučké,krásny pondelok vam prajem Bozkávam Srdce Srdce Srdce a pekné tortičkovanie Slnko Torta .

Kukuričný sirup som kúpila

Kukuričný sirup som kúpila včera v potravinách so zdavou výživou 450g/ 1,55€, glukózu som si uvarila podľa http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=11&t=5233. Keďže sa rýchlo varí, tak som ho striedavo zohrievala a striedavo zhasínala plyn.

Dakujem babulky este raz

Dakujem babulky este raz Bozkávam Bozkávam Bozkávam . V zdravej výžive ho nemali,teta pozerala na mna,akoby som chcela od nej kamen z marsu Váľam sa od smiechu po podlahe Váľam sa od smiechu po podlahe Váľam sa od smiechu po podlahe ,tak este kuknem do dalšieho obchodíka. Hádam sa podarí,ak nie,skusim v Dipose. Kristinka,dakujem za tip na glukozovy sirup aj všetkým ostatným . Nech sa vam darí s tortičkami a kolačikami. Srdce Srdce Torta Torta Slnko Slnko

Odporúčame