Časopis

Predplatné časopisu Torty od mamy na rok 2017

Predplaťte si exkluzívny magazín pre milovníkov tort za výhodnú cenu!  Predplatné je najspoľahlivejšia cesta ako sa dostať k časopisu Torty od mamy. 

Časopis Torty od mamy distribuujeme prostredníctvom siete novinových stánkov, obchodných reťazcov, pobočiek Slovenskej pošty a predajní s cukrárskymi pomôckami. Cena jedného výtlačku v roku 2017 bude 1,99 €.

Svet sladkého tvorenia nájdete na 52 stranách. Časopis Torty od mamy vychádza 4x ročne.

Predplaťte si časopis Torty od mamy prostredníctvom Petit Press a.s a časopis môže byť váš za 1,50€.

Jedinečné osudy cukrárov v časopise Torty od mamy

Vášeň, tvrdá práca, neustále učenie sa a experimentovanie s novými nápadmi, to všetko nadchýna a poháňa vpred Lindu Knop - cukrárku a dekoratérku z Juhoafrickej republiky, ktorá sa podelila o zaujímavé a sladké inšpirácie. Oľga Noskovová z Ruska vytvára úžasné zrkadlové torty. A nám sa podarilo získať krátky rozhovor o jej tvorbe. Ako ožil sladký sen nám vyrozpráva Jaroslava Kasálková z Čiech, ktorá pre vás pripravila rozprávkovú tortu s medvedíkom a machovým domčekom.

časopis Torty od mamy 4/2016

Prichádzajú Vianoce a s nimi aj zimné číslo časopisu Torty od mamy

Prichádzajú najkrajšie sviatky roka

Prv, ako „skočíte“ do príprav vianočnej atmosféry, skúste si nájsť malú chvíľku a nechajte sa zlákať našim spoločným dielom - časopisom Torty od mamy. Inšpirujte sa a ochutnajte širokú paletu tort, zákuskov a medovníkov.

Ponúkame vám jednoduché recepty pre sladké spoločné chvíle. Klasické plnené oriešky, ktoré hravo zvládnu aj začiatočníci. Kokos, sušené ovocie, škorica, orechy a ďalšie ingrediencie nájdete v ponúkaných koláčikoch. Hriešne dobré a priam neodolateľné krémové torty s receptami.

Oslaďte si jeseň s časopisom Torty od mamy

Jeseň nám daruje všetky farby a chute zo svojej palety. Vo víre zlatej jesene sa nesú sladké tortičky a zákusky od slovenských i českých cukrárok.

Z časopisu Torty od mamy 3/2016

Sezónne dobroty v jesennom čísle časopisu Torty od mamy

Sezóna šťavnatých jabĺk, chutných tekvíc či cvikle je tu! Neváhajte a vyskúšate netradičné a sladké maškrty. Nezabudli sme ani na kokosové, makové či maslové rezy. „Najťažšie je vymyslieť torte príbeh.“ hovorí Lucie Velechovská, ktorá sa s nami podelila o crazy inšpirácie zo svojej sladkej dielne. O svojej vášni a láske ku sladkým kvetom nám porozpráva Jarka Šípková. Nechajte sa nami inšpirovať. V novom čísle nájdete torty v štýle vintage či gothic-fantasy. Hudobnú tortu, maľovanú i tortu pre poľovníka. Prácu s jedlým papierom, farebné a jedlé kvety, sladkú a famóznu čokoládu. Detské tortičky, trendy kabelku ale aj sladký veterán

Pravé šťavnaté leto s časopisom Torty od mamy

Marina Borghese a Liliana Blanco z Talianska nás prevedú krok za krokom ako správne vymodelovať ľudské telo. O tom ako sa fantázia stala skutočnosťou nám porozpráva Victoria Mkhitaryan z Čiech. A spoločne sa pozrieme na ukážku z jej sladkej dielne. Pre romantické duše tu máme dotyk krasy v podobe svadobných tort.

Prichádza letné číslo časopisu Torty od mamy

Letná cukráreň 

Cukráreň plná dobrôt, šťavnatých koláčov a tort z rôznych kútov sveta je tu pre vás...

O svojej voňavej a sladkej ceste k úspechu nám čo to povie česká profesionálna cukrárka Victoria Mkhitaryan, ktorá pripravila pre časopis Torty od mamy torty plné fantázie, detailov a krásnych farieb. Talianske duo Marina Borghese a Liliana Blanco pre vás pripravili tortu s nádychom leta. Praktickými radami ako na sexy dezerty, vás prevedie Caroliana Garcia.

Ochutnávka jarného čísla časopisu Torty od mamy

Sladká harmónia

Serena Chin z Anglicka nám porozpráva aké sú trendy pre svadobné torty v tomto roku. Zároveň pripravila špeciálnu tortu aj pre náš časopis, pri ktorej využila farebné kombinácie pre rok 2016.

Jar a Veľká noc majú v sebe zvláštne čaro. Popustite uzdu fantázii a využite pri zdobení sladké kraslice, bahniatka, kvietky, detské postavičky či jednoduché ale pritom očarujúce sladké siluety. Nezabudnite ani na sladké odmeny či pohostenie pre šibačov. Máme tu malé maškrty, ktoré plne uspokoja chuťové bunky našich hostí.

Jarné pečenie s časopisom Torty od mamy

Opäť sme pre vás pripravili sladké dobroty, ktoré nielen dobre chutia, ale aj vyzerajú. Množstvo nápadov či pestré jarné pečenie. Praktickými radami na prípravu sušienok, vás prevedie Blanka Lenghardtová. Zaujímavé čokoládové recepty pre vás pripravil popredný školiteľ v oblasti výroby a spracovania čokolády Ivan Klas. Zdravé, šťavnaté a chutné RAW dezerty ponúkame z dielne Ivany Šinkovičovej. Hľadáte sladké jednohubky na vašu oslavu? Máme pre vás skvelé tipy - dobroty pre šibačov či detské maškrty. Maľované torty, ozdoby z jedlého papiera, inšpirácie z Anglicka, veľkonočné tortičky, nezbedné mačičky či hrnček var – to všetko je tu pre vás. Jednoducho v tomto čísle je toho ešte omnoho viac. Nechajte sa inšpirovať 20 fotopostupmi a vyše 16 receptami.

Predplatné časopisu Torty od mamy za exkluzívnu cenu

Torty od mamy najčítanejší sladký časopis na Slovensku. Časopis pripravený s chuťou, určený vám pre ktorých je pečenie viac ako len sladké hobby.  Zaujíma vás, ako to robia tí, ktorí sú úspešní? Nechajte sa inšpirovať.

Torty, recepty, medovníky priamo z vašich domácností. Praktický sprievodca sladkým svetom ponúka originálne témy, skvelé tipy, pracovné postupy, recepty, rozhovory s odborníkmi... Udávame trendy, inšpirujeme i radíme.

Predplatné je najvýhodnejším spôsobom ako sa dostať k vášmu obľúbenému magazínu.

Stránky

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.